Zlín B – Třinec 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Strání 0:1 (kon.) | Start Brno – Frýdek-Místek 2:1 (kon.)
TJ Start Brno
2:1 (1:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 07.09.2024, 17:00 • Hřiště Loosova, Brno • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Hlavní rozhodčí ukončil zápas, který po infarktovém závěru ovládli domácí. Ti šli do vedení v první půli, ale na jejich branku po změně stran zareagovali hráči Frýdku-Místku. Když už to vypadalo, že si oba celky z utkání odnesou bod, tak přišel nastavený čas, ve kterém se domácí dokázali prosadit z poslední akce, a připisují si tak tři body do tabulky. (19:03:37)

90+5

90+4
    Brankář hostů Kryštof Lasák nejspíš neovládl své emoce a po inkasovaném gólu dostal žlutou kartu.
    90+4. SVOBODA - 2:1

90+4
    Start Brno právě vstřelil branku!
    Tak to je závěr jako hrom. Nastavený čas dávno vypršel, ale domácí se dokázali prosadit z úplně poslední akce zápasu. Střelcem této veledůležité branky je RICHARD SVOBODA.

90+1
    V první nastavené minutě rozhodčí vytáhl dvakrát žlutou kartu. První viděl domácí hráč Petr Duda a druhou hráč Frýdku-Místku Maxim Obuch.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

87
    Hlavní rozhodčí znovu ukazuje žlutou kartu Richardu Svobodovi.

86
    Střídání v týmu TJ Start Brno:
    ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Svoboda,
    ze hřiště odchází Praks, přichází Odstrčil.

77
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Harušťák, přichází Massaniec.

75
    První žlutá karta i na straně domácích. Proti pravidlům se provinil střelec dnešní první branky Martin Zikl.

73
    ze hřiště odchází Zikl, přichází Šumbera,
    ze hřiště odchází Aw, přichází Hladký.
    70. IMIDER - 1:1

70
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Hosté se po sedmdesáti minutách hry dočkali vyrovnávající branky. Střelce m branky je střídající ANWAR IMIDER.

66
    Během deseti minut obdržel kapitán hostů Michal Velner dvě žluté a musí opustit hřiště kvůli červené kartě.

65
    ze hřiště odchází Velner, přichází Hajnoš,
    ze hřiště odchází Velička, přichází Kedroň,
    ze hřiště odchází Neumann, přichází Imider.

58
    Další žlutá karta pro jednoho z hráčů hostí. Tentokrát ji vidím kapitán Frýdku Michal Velner.

52
    Je tady první žlutá karta zápasu. Tu obdržel Patrik Rubý.

46

Tadeáš Zeman

Branky: 15. Zikl, 90+4. Svoboda – 70. Imider

Karty:   75. Zikl (SBO), 87. Svoboda (SBO), 90+1. Duda (SBO) – 52. Rubý (FRM), 58. Velner (FRM), 90+1. Obuch (FRM), 90+4. Lasák (FRM)   66. Velner (FRM)

TJ Start Brno: Zádrapa – Aw (73. Hladký), Slovák, Papež, Zikl (73. Šumbera), Duda, Praks (86. Odstrčil), Plichta, Toczyski, Novák (C), Bartůněk (86. Svoboda)
    Náhradníci: Špelda, Remiáš, Crhan

Trenér: Michal Kugler

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Velner (C) (65. Hajnoš), Makowiecki, Neumann (65. Imider), Obuch, Harušťák (77. Massaniec), Velička (65. Kedroň), Hykel, Gorčica, Rubý
    Náhradníci: Vavřík, Šponer

Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Habermann – Slabý, Habaš