Mountfield HK – Mladá Boleslav 6:5 (po pr.)
6:5 (3:0, 2:1, 0:4 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 21.08.2024, 13:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy juniorů

To je ode mne pro dnešek vše, přeji krásný zbytek dne. Zase někdy na počtenou. (15:37:21)

A máme tu konec. Tento zápas mladoboleslavští junioři neměli vůbec jednoduchý. I přes vedení lvů 5:0 se Boleslav nevzdala a bojovala až do konce. Díky tomu se ji podařilo srovnat na 5:5 a zápas šel do prodloužení. Tam si vzal puk pod kontrolu Hora a vystřelil nad rameno brankáře a rozhodl o výsledku 6:5 pro domácí.

64:10
    Hradec právě vstřelil branku!
    Krásnou střelou nad rameno Kováře se prosazuje TOMÁŠ HORA a Hradec tak po náročném zápasu vítězí 6:5. Asistence: Dommers.

63:33
    Vítek vystřelil rychlou ránu na Kasala, ten si poradil a puk chytil do lapačky.

62:55

61:37
    Černý puk vyhazuje do útočného pásma.

60:54
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Aschenbrenner – 2 min., sekání.

Zápas jde do prodloužení. Šanci měl jeden z bruslařů, ale hradecký junior se dopustil faulu.

60:01

60:00

59:58
    Poslední šanci v zápase měl Král. Kasal puk vyrazil do ochranné sítě.

57:52
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A máme tu komplikaci pro domácí. Boleslav vyrovnává. Po přihrávce Vlasáka zpoza brány, prostřelil Jana Kasala obránce JÁCHYM PRŮŠEK – 5:5. Asistence: Vlasák, Kubíček.

57:04
    Ofsajd hostů.

56:52
    Icing.

56:05

55:12
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale Zámečník zabránil přihrávce a puk vyhodil.

54:23
    Dommers zablokoval rychlou střelu a domácí se osvobodili.

54:04
    Domácí si vzali oddechový čas.

Tereza Medková

Branky a nahrávky: 9. Zámečník, 12. Vyvial, 17. Prášek (Zámečník), 24. Sláma, 30. Hrdlička (Janeček, Forejtek), 65. Hora (Dommers) – 38. Teplý (Průšek), 41. Vlasák (Vlasák), 44. Kurka (Dobner), 47. Matějka (Fink), 58. Průšek (Vlasák, Kubíček)

Mountfield HK: Kasal (Záruba) – Černý, Samek, Fiala, Aschenbrenner, Forejtek, Janeček, Pánek – Zámečník, Prášek, Hrdlička, Dommers, Hora, Frolík, Hendrych, Gašo, Vyvial, Páleník, Sláma
    BK Mladá Boleslav: Kovář (Balák) – Sypecký, Průšek, Křivánek, Šilhavý, Vlasák, Kubíček – Král, Hurt, Vlasák, Dobner, Teplý, Kučera, Matějka, Vítek, Beran, Šachl, Doležal, Fink, Kurka