31:24
(17:13)
Nizozemsko – Brazílie 31:24 (17:13)
Nejvíce branek: van Weteringová 6, Abbinghová 5, Malesteinová 5/1 – Bitolová 7, Vieirová 5, Matieliová 5. Rozhodčí: Konjičanin – Konjičanin. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/0. Vyloučení: 1:3. ČK: Araujo Frossardová (BRA).
21:27
(11:16)
Jižní Korea – Švédsko 21:27 (11:16)
Nejvíce branek: Kang Kjong-min 5, Šin Un-čo 4, Kang Un-hje 4 – Lindqvistová 5, Blohmová 4, Robertsová 4. Rozhodčí: Garciaová – Paloantoniová. Sedmimetrové hody: 5/2 – 2/2. Vyloučení: 2:0.
24:27
(12:14)
Maďarské házenkářky si vítězstvím zajistily kolo před koncem postup do čtvrtfinále, naopak Španělky posledním utkáním ve skupině na turnaji dohrají. Dnešní důležitý souboj začaly hráčky z Pyrenejského poloostrova lépe a vedly 6:3, následovala ale dlouhá gólová šňůra Maďarek, které si postupně vypracovaly pětibrankový náskok. Uprostřed druhého poločasu naopak nastartovalo stíhací jízdu Španělsko, výrazně pomohla střídající brankářka Wigginsová a během několika minut bylo z vedení 19:14 skóre nerozhodné 20:20. Závěr bojovného utkání plného soubojů a útoků do plných však opět patřil Maďarsku.
16:00 (4, Sk. B)
24:38
(14:18)
Angola – Francie 24:38 (14:18)
Nejvíce branek: Nengangová 5/1, Pascoalová 5, Carlosová 5 – Kanorová 7, Horaceková 6/1, Nze Minková 5. Rozhodčí: Jorum, Kleven. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 2:1. ČK: Machadová (ANG).
19:00 (4, Sk. A)
27:28
(12:15)
To bylo drama! Němky dlouho sahaly po překvapivém bodovém zisku, nakonec ale jejich snahu v posledních vteřinách utnula skvělým zákrokem Toftová.

Vítězství v atraktivním duelu vyhouplo Dánky na čelo skupiny A. Tedy alespoň do večerního utkání, které spolu sehrají Norky a Slovinky. Němkám v současnosti náleží čtvrtá pozice a budou mít co dělat, aby ji v závěrečném kole uhájily.
21:00 (4, Sk. A)
22:29
(10:15)
Slovinsko – Norsko 22:29 (10:15)
Nejvíce branek: Grosová 5, Mavsarová 5, Varagićová 4/1 – Daleová 4, Ingstadová 4, Deilaová 4. Rozhodčí: Belchirí, Hamidí (ALG). Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 4:2. ČK: Breistölová (NOR).