10:00 (Sk. B)
1:2
(0:0, 1:0, 0:2, 0:0)
Utkání je u konce a obhájci olympijského zlata jsou na turnaji stále neporaženi a mají plný počet dvanácti bodů. Dnes o své výhře rozhodli ve druhé půli, kdy hráli o mnoho lépe, než před přestávkou a dvěma góly ve třetí čtvrtině otočili výsledek. O srovnání se ve 33. minutě postaral Thibeau Stockbroekx jemnou tečí z levé strany a obrat dokonal ve 44. minutě John-John Dohmen svým důrazem u tyčky, kdy dorazil rozehrávku trestného rohu. Indie si nakonec mohla odnést bod, v předposlední minutě měla trestný roh, míček, který už směřoval do branky ale holí vyrazil pozorný van Aubel a Belgie tak vyhrála 2:1.

Indové mají po dnešní prohře sedm bodů a v dalším utkání se střetnou už zítra od 13:15 s Austrálií. Belgie má, jak už bylo řečeno 12 bodů a poslední skupinový zápas ji čeká taktéž zítra od 17:30 proti Argentině.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
0:5
(0:0, 0:2, 0:1, 0:2)
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit. Napočtenou!
1:2
(0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
Británie nakonec těsně vítězí v tomto utkání po šťastném odrazu a trefě Alberyho. Hezký den.