ATP Cincinnati (Tvrdý povrch)
2:0
7:63
6:3
A je dobojováno! V prvním setu jsme sledovali skvělé výkony na servisu od obou tenistů. Za celý set jsme se nedočkali jediného brejkbolu a tak o vítězi první sady rozhodl až tie-break. V něm si vedl od začátku lépe Jiří Lehečka a svému soupeři v něm dovolil jen tři body. Ve třetí hře druhého setu ale přišly první brejkboly, které si Navone vybojoval a také proměnil a byli jsme tak svědky prvního brejku v utkání. Lehečka se ale nenechal zahanbit a hned v další hře také sebral soupeři servis. Za stavu 4:3 pro Lehečku šel podávat Argentinec, ale gem nezvládl a Lehečka získal druhý brejk v utkání a v následující hře podával na vítězství a nezaváhal. Zaslouženě tak postupuje do druhého kola, kde se utká s Medvěděvem.