Challenger Tulln (Antuka)
0:2
1:6
5:7
Utkání je u konce a z postupu se raduje český tenista. Ten zcela ovládl první set, ve kterém jeho soupeř uhrál pouze jeden gem. Sačko se trápil na servisu, zatímco Paulsonovi vycházely vítězné údery po situacích, kdy podáním vyháněl soka z kurtu a navíc nepřipisoval zbytečné nevynucené chyby. Druhý set už byl pro Andrewa o poznání těžší, neboť Sačko unikl do vedení 3:1. Jenže tento náskok neudržel, sám pak za stavu 5:5 ztratil podání a český hráč proměněním třetího mečbolu zápas doservíroval. Po výsledku 6:1, 7:5 se z postupu do čtvrtfinále raduje Andrew Paulson a v něm se střetne s Rudolfem Mollekerem z Německa.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
1:2
4:6
6:4
1:6
Antukový challenger v rakouském Tullnu skončil pro Martina Krumicha (314.) v osmifinále. Potrápil v něm švýcarského favorita Jeromeho Kyma (180.), s nímž prohrál až ve třech setech, a to za hodinu a 50 minut poměrem 4:6, 6:4 a 1:6. Krumich se v sedmém gemu prvního setu zhostil prvního brejku, jenže následně prohrál čtyři gemy v řadě. Ve druhém dějství už dokázal brejk potvrdit a vynutil si rozhodující sadu. Kym se před ním nechal ošetřit a hned v prvním gemu musel na podání otáčet nepříznivý stav 15:40. Krumich pak při jedné z výměn soupeře napálil tvrdým bekhendem, což jako by Kyma vyburcovalo k přeřazení na vyšší rychlostní stupeň. Zápas následně dovedl v poklidu do vítězného konce.