Zlín – DHC Plzeň 27:27 (kon.) | Kynžvart – Slavia 26:23 (kon.) | Poruba – Olomouc 28:35 (kon.)
Most – Písek 31:20 (kon.)
Handball PSG Zlín
27:27 (12:12)
DHC Plzeň
Sobota 04.05.2024, 15:00 • hala Datart, Zlín • MOL liga žen • Nadstavba

Handball PSG Zlín – DHC Plzeň 27:27 (12:12)
    Nejvíce branek: Gabrhelová 6, Šimková 6, Herbočková 3, Filípková 3 – Fenclová 5/5, Panošková 4, L. Galušková 4, Lásková 4, Melicharová 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 3:4. Diváci: 101. (16:35:26)

Oba poločasy v domácí derniéře zlínských házenkářek skončily nerozhodně a tak se body zaslouženě dělí.
    Zlín odskočil už v úvodu utkání na 4:0, až v poslední minutě před přestávkou se Plzni podařilo poprvé vyrovnat. V úvodu druhé půle šla naopak šestkrát po sobě do vedení o gól Plzeň, domácí vždy okamžitě dorovnaly skóre a výbornou pasáží mezi 42. a 48. minutou, kterou vyhrály 5:1, si vybudovaly tříbrankový náskok. Ten držely ještě v 55. minutě, v závěru se ale Západočešky vzchopily k mocnému finiši a Panošková z křídla dvěma brankami zařídila zaslouženou remízu.

Konec zápasu. (27:27)
    60. Tereza PANOŠKOVÁ - 27:27
    60
    Plzeň to dokázala! Střelu domácí Šimkové zblokovala obrana a z protiútoku trefuje 3 vteřiny před koncem zaslouženou remízu z levého křídla Tereza Panošková. (27:27)

60
    Oddechový čas pro PSG Zlín 37 vteřin před závěrečnou sirénou. (27:26)

59
    Jenže Kristýna Stojarová se také vyznamenala proti střele z pravého křídla a míč má znovu Zlín! (27:26)

59
    Vendula Vrbková nadvakrát zachytává prudkou střelu na brankové čáře a její spoluhráčky mohou vyrovnat. (27:26)

59
    Dnešní utkání sleduje 101 diváků.
    58
    Tereza Panošková dramatizuje průběh zápasu kontaktní brankou. (27:26)

57
    Rána úplně volné Tomanové z křídla se odráží od břevna zlínské brány, možná s přispěním lehké teče brankářky Stojarové. (27:25)
    56
    Domácí brankářka loví ve své síti míč po tvrdé střele Drozdové. (27:25)

55
    Oddechový čas pro DHC Plzeň. (27:24)
    55. Pavla POZNAROVÁ - 27:24
    55
    Hned po rozehrání si ovšem Poznarová sebrala volný míč ze země uvnitř brankoviště a z jeho hrany napnula síť. (27:24)
    55
    Vzápětí Melicharová překonává prudkou ranou brankářku, která si na míč sáhla, ale nevyrazila. (26:24)
    54
    Filípková překonává Vrbkovou rychlým proskokem na pravou spojku a střelou o zem. (26:23)