Osasuna – Villarreal 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Atlético 0:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 0:1 (kon.)
Almería – Cádiz 6:1 (kon.) | Real Madrid – Real Betis 0:0 (kon.)
Rayo Vallecano
0:1 (0:0)
Athletic Bilbao
Sobota 25.05.2024, 18:30 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 38. kolo

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. (20:57:53)

Je konec. Hosté z Bilbaa na začátku 2. poločasu vyrovnali hru a v 67. minutě je poslal po rychlé akci do vedení Nico Williams. Poté opět převzali iniciativu domácí, žádnou z vypracovaných příležitostí ale neproměnili a tak zakončují sezonu prohrou před vlastními fanoušky.
    To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu.

90+4

90+2
    Centr domácích z rohového kopu mířící na zadní tyč skončil nepřesnou střelou mimo branku Bilbaa. Od branky pošle míč do hry Julen Agirrezabala.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

87
    Akce hostů je po nepřesné finální přihrávce u konce. Míč pošle do hry od branky Dani Cardenas.

84
    Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Miguel Crespo).
    83. Hlavička Alvara Garcii z dobré pozice.

83
    Po centru do vápna hlavičkoval nikým nehlídaný Alvaro Garcia, jeho pokus z dobré pozice ale letí centimetry nad břevno.

79
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Unai López, přichází Kike Pérez.
    79. Střela Palazona z otočky.

79
    Míč si ve vápně přebral Isi Palazon, otočil se s míčem a jeho střela na zadní tyč letí jen těsně vedle.

78
    ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Bebé.

76
    Domácím se nedaří kombinace podle jejich představ a na míči jsou teď více hráči Bilbaa.

74
    ze hřiště odchází Pathé Ciss, přichází Miguel Crespo.

73
    Střela Unai Gomeze z hranice velkého vápna letí nad branku Cardenase.

71
    Roh hostů také z druhé strany, míč ale končí v moci Cardenase.

69
    První roh v zápase zahrávali hosté, kroucený centr směřující do brány boxuje pryč Dani Cardenas.