Bayer Leverkusen
Sobota 25.05.2024, 20:00 • Olympiastadion (Berlín) • Německý pohár • Finále

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 1:4. (22:05:48)

Je dobojováno. Bayer Leverkusen poráží díky brance Granita Xhaky z 1. poločasu Kaiserslautern 1:0 a slaví tak zisk double. Svěřenci Xabi Alonsa tak spravili chuť sobě i fanouškům po prohraném finále Evropské ligy.
    Dnes byli fotbalisté Bayeru v 1. poločase jasně lepším týmem, po vyloučení Kossonoua v závěru poločasu ale přineslo druhé dějství výrazně vyrovnanější obraz hry. Kaiserslauternu se branku vstřelit nepodařilo, i tak se ale Rudí Ďáblové za svůj dnešní výkon nemusejí stydět.
    Slavit však může jen jeden tým a tím je dnes Leverkusen.
    To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

90+7

90+7
    Žlutá karta pro tým Bayer Leverkusen (Lukáš Hrádecký).

90+6
    Za faul šlapákem na Granita Xhaku vidí Philipp Klement žlutou kartu.

90+6
    Žlutá karta pro tým 1.FC Kaiserslautern (Philipp Klement).

90+5
    Míč mají v držení hráči Kaiserslauternu, nedaří se jim ale dostat před branku Leverkusenu.

90+3
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Florian Wirtz, přichází Adam Hložek,
    ze hřiště odchází Jeremie Frimpong, přichází Nathan Tella.

90+3
    Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern:
    ze hřiště odchází Jean Zimmer, přichází Almamy Touré.

90+2
    Piero Hincapie dobře do souboje vložil tělo a rozhodčí píská faul. Hráči Bayeru teď už nikam nepospíchají.

90+1
    Rohový kop Bayeru odvrací do zámezí Jean Zimmer.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Piero Hincapie si naběhl na přihrávku na levé straně a poslal přesný centr do vápna na zadní tyč, kde stál připravený Jeremie Frimpong, toho ale zradila stabilita a akce je tak u konce.

87
    Wirtzův centr na přední tyč odvrací hlavičkou Ragnar Ache.

86
    Amine Adli se prosmýkl kolem Jana Elvediho a ten ho u pomezní čáry zastavuje pouze za cenu faulu. Volný přímý kop zahraje Florian Wirtz.