Hermannová, Štochlová – Mäderová, A. Vergéová-Dépréová 2:0 (kon.) | Stamová, Schoonová – Hermannová, Štochlová 2:0 (kon.)
Pátek 07.06.2024, 17:00Elite 16 - Ostrava (ženy) • Skupina D

Kanaďanky Melissa a Brandie vyhrály ve dvou setech a postupují přímo do čtvrtfinále. Češky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová díky jejich vítězství budou na turnaji pokračovat, čeká je zítra osmifinále. (18:10:47)

Kanaďanky vedou ve druhém setu 12-9 a mají nakročeno ke třetímu vítězství v základní skupině D.

Kanadské volejbalistky nakonec ukořistily první set po velkém boji 23:21. Začíná to s postupem Hermannové a Štochlové vypadat dobře.

Švýcarky ale Melissu a Brandie hodně trápí. Aktuální stav první sady je 14:15 z jejich pohledu.

České volejbalisty Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová prohrály závěrečný zápas v základní skupině D s Nizozemkami Katjou Stamovou a Raisou Schoonovou 16:21 a 11:21. Kvůli takto vysoké prohře nyní musí doufat, že v souběžně hraném utkání vyhrajou Kanaďanky Melissa a Brandie nad Švýcarkami Anouk Vergeové-Depreové a Joaně Maderové, což jim zajistí postup do osmifinále. Tento zápas budeme na dálku sledovat.

V prvním setu vedou Kanaďanky 14:10.

Konec zápasu
    Schoonová ukončila zápas křižnou smečí

21:11
    Dobrý servis Štochlové, Nizozemky si ale s problémy dokázaly poradit a Schoonová křižnou smečí zakončila tento zápas!

20:11
    Štochlová první mečbol odvrací ulívkou na levé straně.

20:10
    Eso po teči pásky. Stamová zařídila mečboly!

19:10
    Nizozemky se nezadržitelně blíží k mečbolům.

18:10
    Češky bojovaly o míč, ale nedokázaly ho udržet ve výměně. Utekl jim po dvou úderech po skocích do písku mimo hřiště.

17:10
    Nizozemky měly problémy na příjmu a jen odevzdaly míč. Díky tomu dostala Štochlová šanci zaútočit křížem a lízla míčem lajnu.
    17:9 Razantní útok Hermannové