Ehlers, Wickler – Perušič, Schweiner 2:1 (kon.) | Šépka, Sedlák – Van De Velde, Immers 0:2 (kon.)
Sobota 08.06.2024, 12:00Elite 16 - Ostrava (muži) • Osmifinále

Steven Van de Velde s Matthewem Immersem byli v souboji s mladým českým párek Šépka, Sedlák pasování do role favoritů. Na divokou kartu startující Češi včera hned dvakrát výrazně silnějšího soupeře šokovali, dnes to ale vůbec nevyšlo. Nizozemci od začátku soupeře přehrávali, především Van de Velde podal velmi kvalitní výkon a ve dvou jasných setech si došli pro postup. (12:41:37)

Konec zápasu

15:21
    Zápas končí! Jiří Sedlák vyhodil plachtící podání daleko do autu. Do čtvrtfinále postupují Nizozemci.

15:20
    Ještě jeden mečbol je umazán. Immers ze záklonu trefil útokem pouze síť.

14:20
    Sedlák se štěstím na druhý pokus překonal monutný blok nizozemského hráče.

13:20
    Sedm mečbolů! Češi neměli připravenou pozici a ztroskotali na bloku Van de Veldeho.

13:19
    A další bod pro Nizozemce. Van de Velde si nyní blokem počíhal na smeč Sedláka.

13:18
    O druhém setu je nejspíše rozhodnuto. Sedlák inkasuje eso od Van de Veldeho.

13:17
    Jakub Šépka servíroval na Van de Veldeho a ten snadno odztrátoval úderem po čáře.

13:16
    A právě Immers byl nyní na podání. Bod si zapisuje útokem do dlouhé diagonály Sedlák.

12:16
    Nizozemský pár si ale drží nadějné vedení. Immers práskl do balonu a nedal české obraně žádnou šanci na úspěch.

12:15
    Sedlák smečoval po nahrávce za hlavu dokonale k postranní čáře.

11:15
    Po Šépkově servis přihrával na nizozemské straně Immers. Na druhou přes však zakončil Van de Velde.

11:14
    Immers šel servisem po Sedlákovi a ten tentokrát se štěstím procpal míč skrz blok.

10:14
    Náskok se ještě zvyšuje. Sedlákův úder vyhodila páska do autu.

10:13
    Oddechový čas pro tým Šépka, Sedlák.

10:13
    S českou dvojicí to nevypadá ve druhém setu nejlépe. Immers totiž proměnil další bodovku.

10:12
    Po krátké pauze byl na podání Jiří Sedlák. Immers reaguje razantním útokem po lajně.