Blansko – Karviná B 3:0 (kon.) | Znojmo – Hodonín 2:1 (kon.) | Hranice – Uničov 4:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:1 (2:1)
FK Hodonín
Pátek 14.06.2024, 17:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 32. kolo

Znojmo se loučí se sezónou domácí výhrou 2:1 nad Hodonínem. Výsledek utkání určil už první poločas. Už v 6. minutě poslal domácí do vedení Bakr Abdellaoui. Na to ještě hosté odpověděli trefou Martina Holka, ovšem nakonec rozhodující gól obstaral ve 4. minutě Onyekachi Eze Sillas. (21:16:16)

90+5

90+5
    Hosté ještě rozehrávají po nedovoleném zákroku. Už mají čas asi jen na poslední akci.

90+2
    Žlutou kartu dostal domácí Diogo Bessa.

90+1
    Sudí nastaví ještě pět minut!

90+1
    Už běží nastavený čas. Hosté rozehrávají od své brány a ještě to budou zkoušet.

90
    Do útoku se dostali také hráči Znojma, kteří zahrávají roh. Ti mají možnost minimálně nasbírat cenné sekundy.

88
    Hodonínští se tlačí na svou útočnou polovinu. Už jim ale dochází čas.

85
    Hosty dnes zrazuje koncovka. V krátkém sledu zase mířili hned dvakrát vedle brány.

81
    Přehoupáváme se do posledních deseti minut zápasu.

79
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Joaquin Rodriguez, přichází Franko Skugor,
    ze hřiště odchází Gito, přichází Ondřej Čížek.

79
    Po standardní situaci přišlo hostující zakončení mimo znojemské tyče. Domácí stále drží vedení 2:1.

74
    Druhá žlutá karta pro domácí tým. Dostal ji Lukáš Lukčo.

73
    Hraje se slušný zápas. Vidíme fauly, které vyplývají ze hry. Rozhodčí Terber byl nucen udělit jedinou žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Jakub Vorel, přichází Lukáš Hamrle.

71
    Začíná už poslední dvacetiminutovka řádné hrací doby. Hosté se stále snaží o vyrovnání.

68
    Tentokrát už hosté zaměstnali brankáře Joaquina Rodrigueze. Ten si připsal úspěšný zákrok.