HC Hořovice – ILHK Hr. Králové 2:3 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 6:5 (po pr.) | Kanci Uh. Brod – Brno 2:4 (kon.)
Roller Storm – IHC Prague Rats 2:3 (po pr.) | Brno – Kanci Uh. Brod 6:4 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 1:6 (kon.)
IHC Prague Rats – Roller Storm 6:5 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 4:6 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 0:1 (0:1 po s.n.)
ILHK Hradec Králové
6:5 (4:1, 1:4 - 1:0) Stav série: 2:0
HC Cvočkaři Hořovice
Sobota 15.06.2024, 13:00 • Zimní stadion Třebechovice • STILMAT extraliga inline hokeje • Čtvrtfinále

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u inline hokeje zase někdy příště. (14:20:55)

Dnešní druhé čtvrtfinálové utkání je u konce. Hradec Králové poráží Hořovice i podruhé a bere postup mezi nejlepší čtyřku Stilmat extraligy. Domácí sice vedli o půli už 4:1, nakonec to bylo ale pořádné drama. Hosté totiž dokázali obrátit a zápas musel posílat do prodloužení ve vlastním oslabení Hronek. V prodloužení pak rozhodl o výhře svého týmu Zdeněk Čáp.

42:20
    Hradec právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Do Final Four míří Hradec Králové! Aleš Půlpán z rohu našel na středu hřiště ZDEŇKA ČÁPA, jež úplně osamocený dokázal nadvakrát procpat puk do sítě a rozhodnout celou čtvrtfinálovou sérii. Asistence: Aleš Půlpán.

40:58
    Následně si Havránek mohl dát vlastní branku po stříleném pasu soupeře. Zachránil ho jen pohotový zákrok Lequina, který puk na čáře lapil.

40:41
    Čáp se na úvod prodloužení prezentoval tvrdou střelou ze středu hřiště. Novák jeho pokus pokryl.

40:01

Druhá polovina zápasu je u konce! Hořovice v ní dokázaly dokonce otočit vývoj zápasu, minutu a 22 vteřin před koncem pak ale vyrovnal ve vlastním oslabení Filip Hronek a poslal zápas do prodloužení.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:11
    David Jindra pálil z vrcholku přesilovkové kombinace. Jeho zblokovaný pokus skončil v ochranné síti.

39:01
    Začíná poslední minuta druhého poločasu.

38:38
    Oddechový čas pro tým ILHK Hradec Králové.

38:38
    Hradec právě vstřelil branku! Hradec srovnává krok ve vlastním oslabení! FILIP HRONEK to opět vzal na sebe a byl úspěšný. Obkroužil branku a poté vypálil mimo dosah Nováka. Asistence: Aleš Půlpán.

37:54
    Vyloučení v týmu ILHK Hradec Králové:
    Kuťák – 1,5MIN, hákování.

36:56
    Další střelecký pokus produktivního obránce nastal z levé strany. Volej ale nasměroval pravák pouze do středu branky.

36:53
    Hronek to v posledních minutách zkouší brát na sebe. Tvrdá střela ze středu ale končí pouze opět ve výstroji Nováka.

36:18
    Tvrdou střelou se prezentoval Filip Hronek. Novákovi puk sice vypadl, ale proskotačil vedle jeho klece. Nyní trochu klika pro hosty.

34:09
    Samostatný únik nyní pro Pavla Šimka, který zkusil vypálit na lapačku. Novák ale s přehledem zasáhl a znovu podržel svůj tým.

33:16
    Daniel Čech objel branku soupeře a zkoušel zasouvat puk do ní. Nakonec se Lequin včas přemístil a zasáhl.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 5. Hronek (Malík, Půlpán), 13. T. Půlpán (Šimek), 15. Šimek (T. Půlpán), 15. Malík (A. Půlpán), 39. Hronek (A. Půlpán), 43. Čáp (A. Půlpán) – 11. L. Novák (Hrabovetskyi, Chvoj), 25. J. Jindra II. (D. Jindra, Čech), 26. Hrabovetskyi (L. Novák, Chvoj), 27. J. Jindra II. (D. Jindra, L. Novák), 33. Hrabovetskyi (Chvoj)

ILHK Hradec Králové: Lequin (Vavřina) – Čáp, Hronek, Malík, T. Půlpán (A) – Havránek, A. Půlpán (C), Brožek, Šimek, Voděracký, Kuťák (A)
    Trenér: Petr Kuťák

HC Cvočkaři Hořovice: K. Novák – Štíbr, Adamec (A), Čech (C), Komínek – L. Novák, Hrabovetskyi, J. Jindra II., Chvoj, D. Jindra
    Trenér: Robert Čech

Rozhodčí: Karlík, Cik