Líšeň – Ostrava 2:2 (kon.) | Olomouc – Pogoň 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Ludogorec 0:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
Pogoň Štětín
Neděle 23.06.2024, 17:00 • Stadion Miejski im. Jana Wojdy, Opalenica • Přípravný zápas

Utkání v Opalenici skončilo remízou 1:1. Já se s Vámi loučím a někdy příště na shledanou. Pěkný zbytek neděle. (18:54:22)

Úvodní čtvrthodina patřila Sigmě a Jan Navrátil otevřel skóre. Její soupeř se rozehrál až ve 2. polovině a hlavně ke hře přispěl Vahan Bičachčjan. Stav utkání srovnal až v 84. minutě Patryk Paryzek. Sigma se ve 2. poločase už tolik do šancí nedostávala, ovšem v první půli si jich vytvořila mnoho.

90+1

90+1
    Zřejmě poslední pokus utkání zaznamenal jeden z hráčů Sigmy Olomouc. Brankář hostů mohl zůstat klidným, jeho pokus totiž letěl daleko od brány.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

89
    Sklepnutý míč nedokázal spracovat Łukasiak a obránci Sigmy ho uklidili do bezpečí.

88
    Hraje se na obou stranách a čeká nás zajímavý konec zápasu.

87
    Hráči Sigmy cítí, že by si zasloužili vyhrát. Elbel běžel po lajně a chtěl najít spoluhráče, to dopadlo neúspěšně.
    84. PARYZEK - 1:1

84
    Štětín právě vstřelil branku!
    Poněkud zvláštní gól vstřelil PATRYK PARYZEK. Ten se dostal do vápna a následně po souboji s jedním hráčem Sigmy spadl, i z této pozice dokázal vsítit gól. Stav utkání je 1:1.

83
    Přetažený centr teď poslal do vápna jeden z hráčů Štětínu. Koutný provede odkop od brány.

82
    Olomoučtí si vytvořili další možnost, zakončili ale dvakrát a gólem neskončila ani jedna střela.

81
    Ve vápně se Juliš ocitl s míčem, místo zakončení zvolil nahrávku pryč z vápna, kterou zneškodnil obránce Pogoně.

80
    Rozehrávku domácích napadají hráči polského celku, ovšem neúspěšně.

78
    Po straně běžel sám Bičachčjan, s jeho střelou měl následně menší problém brankář Sigmy, míč si ale napodruhé pokryl.

77
    Míč nakonec končí daleko za bránou Koutného.

76
    Nedovolenou hru ted předvedl jeden z hráčů Sigmy Olomouc. Hráči Pogoně teď přemýšlí o nejlepší rozehrávce.

74
    Elbelův centr do vápna měl najít spoluhráče, místo toho byl postrážen Cojocaruem