Púchov – Trenčín 2:2 (kon.) | Prostějov – Ostrava B 2:3 (kon.) | Plzeň – Lafnitz 6:0 (kon.)
Zlín – Vyškov 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 7:1 (kon.) | Dukla Praha – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Líšeň – Jihlava 1:3 (kon.) | Považská Bystrica – Opava 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Chrudim 1:4 (kon.)
Brno – Slovácko 1:0 (kon.) | Kisvárda FC – FC Košice 1:1 (kon.) | Vlašim – Teplice 0:2 (kon.)
Nyíregyháza – Michalovce 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Zagłębie S. 1:1 (kon.) | Sparta – AIK Stockholm 3:1 (kon.) | KFC Komárno – Újpest FC 1:1 (kon.)
Prešov – Pohronie 4:1 (kon.) | Tychy – Karviná 0:1 (kon.) | Olomouc B – Skalica 2:3 (kon.)
Komárov – Pardubice 3:1 (kon.) | Ostrava – Pogoň 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Kluž 0:1 (kon.)
Malženice – Zlaté Moravce 0:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:2 (0:2)
FK Teplice
Sobota 29.06.2024, 11:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Přípravný zápas

Vlašim se sice ve druhém poločase výrazně zlepšila, na konečném výsledku se to však nepodepsalo. FK Teplice tak porážejí svého středočeského soupeře po brankách Horského a Radosty 2:0. (12:48:18)

90

89
    Vlašim bude na závěr utkání zahrávat standardní situaci blízko vápna soupeře.

85
    Nepovedená střela z velké vzdálenosti letěla zhruba dva metry od tyče hostující branky.

82
    Čechal předvedl výborný zákrok proti střele ze střední vzdálenosti. Hra by měla pokračovat rohovým kopem domácích.

79
    Závar uvnitř vápna hostů vyřešil brankář Čechal vyboxováním míče do zámezí. Vlašim však bude v ofenzivě pokračovat.

76
    Po nepovedeném útoku Teplic bude od vlastní branky vykopávat brankář Kolář.

72
    S touto střele z kraje vápna si jednoduše poradil brankář Čechal.

68
    I ve druhém poločase rozhodčí vyhlašuje občerstvovací pauzu.

64
    Útočný faul Vlašimi ukončuje jejich ofenzivní snažení.

59
    Obrovská šance domácích zůstává nevyužita, po krásné souhře přišla střela zevnitř vápna, která však mezi tři tyče nezamířila.

55
    Vlašim rozehrála standardní situaci na polovině soupeře na krátko a snaží se kombinovat kolem vápna Teplic.

52
    Po přímém kopu následuje i kop rohový.

51
    Hráč Teplic vybojoval pro svůj celek výhodu přímého kopu z dobré pozice.

49
    Tento míč byl již v zámezí, na polovině hřiště tak budou vhazovat hosté.

46

Po zkrácené přestávce startuje druhý poločas.

První poločas byl jasně v režii hostujících hráčů Teplic, ti svou nadvládu na hřišti potvrdili dvěma brankami v závěru poločasu. Druhý poločas by měl začít zhruba ve 12:05.