Púchov – Trenčín 2:2 (kon.) | Prostějov – Ostrava B 2:3 (kon.) | Plzeň – Lafnitz 6:0 (kon.)
Zlín – Vyškov 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 7:1 (kon.) | Dukla Praha – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Líšeň – Jihlava 1:3 (kon.) | Považská Bystrica – Opava 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Chrudim 1:4 (kon.)
Brno – Slovácko 1:0 (kon.) | Kisvárda FC – FC Košice 1:1 (kon.) | Vlašim – Teplice 0:2 (kon.)
Nyíregyháza – Michalovce 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Zagłębie S. 1:1 (kon.) | Sparta – AIK Stockholm 3:1 (kon.) | KFC Komárno – Újpest FC 1:1 (kon.)
Prešov – Pohronie 4:1 (kon.) | Tychy – Karviná 0:1 (kon.) | Olomouc B – Skalica 2:3 (kon.)
Komárov – Pardubice 3:1 (kon.) | Ostrava – Pogoň 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Kluž 0:1 (kon.)
Malženice – Zlaté Moravce 0:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:3 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 29.06.2024, 11:00 • Hrušovany nad Jevišovkou • Přípravný zápas

V Hrušovanech nad Jevišovkou zvítězila v souboji druholigových týmů Jihlava, která poráží Líšeň 3:1. Tato výhra je rozhodně zasloužená, Vysočina byla většinu zápasu lepším týmem.
    V první půli otevřel skóre Michal Záhradnik po hrubce v rozehrávce Líšně. Na začátku druhého poločasu srovnal z penalty Ondřej Hapal, ale nedlouho poté vrátil žlutým vedení navrátilec Adam Ritter. Další gól přidala nová posila Sylvester Siaw.
    Líšeň v sobotu vyzve slovenská Skalica, Vysočina se ve středu střetne s Dynamem České Budějovice. (12:44:38)

90

89
    Jihlava i nadále zůstává na polovině soupeře. Labaran vhazuje poblíž rohového praporku.

87
    Tomáš Franěk přízemní střelou těsně minul branku soupeře.

85
    Vypadá to, že Líšeň už dnešní výsledek na svou stranu nezvrátí. Jihlava ji moc často k míči nepouští.

82
    Útok Vysočiny končí ofsajdem, v němž se na pravém křídle ocitl Franěk.

81
    Ondřej Hapal rozehrál další roh Líšně, ale opět z něj nepramenilo žádné zakončení. Do protiútoku se naopak vydává Jihlava.
    79. SIAW - 1:3

79
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Přesný dlouhý nákop Boussoua využil ke skórování SYLVESTER SIAW. Souhra dvou nových tváří v jihlavském týmu navyšuje vedení Vysočiny.

78
    Vítek ztratil balón uprostřed hřiště a následně byl nucen faulovat pronikajícího hráče Líšně.

76
    Líšni standardní situace opět nevyšla.

75
    Sylvester Siaw dostává žlutou kartu.

74
    Jihlava se v posledních minutách pohybuje častěji na balónu stejně jako v prvním poločase.

71
    Roh Líšně končí útočným faulem na jihlavského brankáře Trešla.

68
    Rozhodčí přerušil hru, aby se hráči mohli občerstvit.

67
    Siaw sice obešel obránce, ale centr se mu nepovedl a míč si k odkopu staví Vajner.
    65. RITTER - 1:2

65
    Centr od rohového praporku našel úplně volného ADAMA RITTERA, který hlavou vrátil Jihlavě vedení.

64
    Jihlava se opět dostala do šance. Tentokrát se po sklepnutí Fraňka ke střele odhodlal Křivánek, byla však zblokována na roh.

Šimon Vokurka

Branky: 51. Hapal – 41. Záhradnik, 65. Ritter, 79. Siaw

Karty:   75. Siaw (JIH)

SK Líšeň 2019: Vajner – Ilko, Jeřábek, Sokol, Dziuba, Silný, Vlasák, Aldin, Polášek, Lutonský, Joković
    Trenér: Milan Valachovič

FC Vysočina Jihlava: 1. poločas: Soukup – Chytrý, Štětka, Sládek, Labaran – Sadiq, Lacko – Křehlík, Šancl, Selnar – Záhradnik
    2. poločas: Trešl – Hošek, Boussou, Haala, Labaran – Pešek Vítek – Franěk, Ritter, Siaw – Křivánek

Trenér: David Oulehla