Anglie – Slovensko 2:1 (po pr.) | Španělsko – Gruzie 4:1 (kon.)
Anglie
2:1 (0:1)
Slovensko
Neděle 30.06.2024, 18:00 • Arena AufSchalke (Gelsenkirchen). • Mistrovství Evropy • Osmifinále
    91. Harry KANE - 2:1

91
    Anglie právě vstřelila branku!
    Hned v první minutě prodloužení se trefuje HARRY KANE, kterému míč naservíroval Toney a rázem tak Anglie otáčí stav zápasu na svou stranu, když útočník Anglie zaskóroval hlavou – 2:1. Asistence: Ivan Toney.
    90+5. Jude BELLINGHAM - 1:1

90+5
    Zápas ještě nekončí. V nastavené páté minutě hry je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Po dlouhém autovém vhazování se míč dostal do vápna, kde ho Guéhi nasměroval před bránu Dúbravky a tak parádní nůžky vystřihl JUDE BELLINGHAM – 1:1. Na hrací ploše tak proběhla obrovská radost Angličanů. Asistence: Marc Guéhi.
    25. Ivan SCHRANZ - 0:1

25
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Slováci za svou aktivitu od úvodních minut zápasu nyní sklízejí zasloužené ovoce. Dávid Strelec vysunul IVANA SCHRANZE, který se dostal do těsné blízkosti Jordana Pickforda, ač byl tísněn Marcem Guéhim a poté viděl volné místo. Balon pak zasunul pod jeho pravou nohou do sítě a Slováci jsou v euforii- 0:1. Asistence: Dávid Strelec.
    Internetový obchod Marken.cz vám přináší legendární sortiment Fanklubu defenzivního fotbalu! Pořiďte si originální šálu nebo triko a zařaďte se do skupiny fanoušků, která ví, že nejdůležitější jsou body.