Mladá Boleslav – Vlašim 5:0 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.) | Podbrezová – KFC Komárno 4:1 (kon.)
Slavia – Śląsk 2:0 (kon.) | Ostrava – Lech Poznaň 0:2 (kon.) | Pohronie – Brno 1:4 (kon.)
Ružomberok – Zlín 2:2 (kon.) | Skalica – Vyškov 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 4:3 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Olomouc – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – FC Košice 3:0 (kon.)
Bačka Topola – Slovácko 1:1 (kon.) | Zwickau – Žižkov 1:4 (kon.) | Humenné – Poprad 1:1 (kon.)
Ostrava – FC Dundee 0:3 (kon.) | Jablonec – Osijek 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Petržalka 1:0 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    Zbrojovka přidává ke konci zápasu ještě jednu branku. Míč mezi tři tyček dostal LUDĚK PERNICA.

49
    Brňané se dostávají do dvoubrankového vedení! Krátce po začátku druhého poločasu se prosadil TOMÁŠ SMEJKAL.

46

45

41
    Ke konci prvního poločasu se s góly roztrhl pytel! Zbrojovce vrací vedení DANIEL ŠVANCARA.

37
    Pohronie právě vstřelily branku!
    Slovenský celek záhy vyrovnává, a to hlavou po centru ze strany. Střelce branky doplníme později.

30
    Zbrojovka se v prvním poločase dostává do vedení! Gólově se prosadil ZDENĚK TOMAN.

1

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jurička – Tatar, Straňák, Teplan, Hydara, Lupták, Havrylenko, Kujabi, Lovyniuk, Khiminets, Jokel
    Náhradníci: Haviar, Hrnčiar, Ivan, Jakab, Legín, Suchý, Lutka, Lérint, Gonda

FC Zbrojovka Brno: Mucha – Gyamfi, Toman, Švancara, Matekovič, Šural, Nový, Janetzký, Řezníček, Polák, Štěpánek
    Náhradníci: Hložánek, Sváček, Pernica, Hamza, Endl, Aligajič, Texl, Kronus, Granečný, Večeřa, Potočný, Smejkal, Jambor, Kubr, Mičuda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.