Mladá Boleslav – Vlašim 5:0 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.) | Podbrezová – KFC Komárno 4:1 (kon.)
Slavia – Śląsk 2:0 (kon.) | Ostrava – Lech Poznaň 0:2 (kon.) | Pohronie – Brno 1:4 (kon.)
Ružomberok – Zlín 2:2 (kon.) | Skalica – Vyškov 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 4:3 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Olomouc – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – FC Košice 3:0 (kon.)
Bačka Topola – Slovácko 1:1 (kon.) | Zwickau – Žižkov 1:4 (kon.) | Humenné – Poprad 1:1 (kon.)
Ostrava – FC Dundee 0:3 (kon.) | Jablonec – Osijek 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Petržalka 1:0 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (0:0)
FK Dukla Praha
Středa 03.07.2024, 17:00 • Na Baště (Lázně Bohdaneč) • Přípravný zápas

Dlouho to vypadalo, že se v dnešním přátelském utkání nedočkáme žádného vstřeleného gólu, ale v 74. minutě se prosadil David Huf a hned o dvě minuty později z pokutového kopu srovnal Jakub Barac na konečných 1:1. Hned o minutu později měl velkou šanci na rozhodnutí Victor Osuagwu, ale skvělým zákrokem se blýskl Viktor Budinský. (18:43:25)

To by bylo pro dnešek všechno. Budu se těšit zase někdy příště.

90+1

90
    Po centru Douděry se do zakončení dostal Ludvíček, ale jeho střela proletěla kolem brankáře Budinského.

90
    Dukla zakládá dost možná poslední útočnou akci v dnešním utkání.

88
    Centr Ullmana z rohového kopu odvrátil do bezpečí Tomáš Koukola.

87
    Pardubice se dostávali do nadějné situace, ale přihrávka na Patráka již mířila do ofsajdu, a tak Pardubice z této situace více nevytěží.

86
    Střela Douděry byla zablokovaná mimo branku Budinského, Dukla si tak vyzkouší rohový kop, který bude zahrávat Ondřej Ullman.

84
    Po špatné přihrávce Patráka se do protiútoku dostával Osuagwu, ale dostal se z výhodné pozice na zakončení a jeho následný centr byl přetažený.

82
    Exekuce rohového kopu se ujal Dominik Mareš, ale centr se mu nevydařil, a tak obrana Dukly bez problému míč odpálila do bezpečí.

81
    Centr Chukwuebuky byl zablokován a Pardubice si vyzkouší další rohový kop.

80
    Pardubice z protiútoku branku nevstřelili. V dobré pozici se ocitl Tomáš Solil, ale než stihl vystřelit, tak se před ním objevil obránce Dukly a z celé akce tak branka není.

79
    Centr Ludvíčka z levé strany hřiště žádného hráče v oranžovém nenašel.

77
    Další šance Dukly! Po centru Douděry se k zakončení dostal Victor Osuagwu, ale brankář Viktor Budinský skvěle zasáhl.
    76. BARAC - 1:1

76
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nařízený pokutový kop proměnil do protipohybu pardubického brankáře Jakub BARAC a prvoligový nováček tak velmi rychle srovnává stav dnešního utkání.

75
    Hlavní rozhodčí po faulu Koukoly nařizuje pokutový kop!
    74. HUF - 1:0

74
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Východočeši se ujímají vedení. DAVID HUF si zpracoval míč, obehrál soupeře a následně jej uklidil k pravé tyči branky Spilka.