Mladá Boleslav – Vlašim 5:0 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.) | Podbrezová – KFC Komárno 4:1 (kon.)
Slavia – Śląsk 2:0 (kon.) | Ostrava – Lech Poznaň 0:2 (kon.) | Pohronie – Brno 1:4 (kon.)
Ružomberok – Zlín 2:2 (kon.) | Skalica – Vyškov 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 4:3 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Olomouc – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – FC Košice 3:0 (kon.)
Bačka Topola – Slovácko 1:1 (kon.) | Zwickau – Žižkov 1:4 (kon.) | Humenné – Poprad 1:1 (kon.)
Ostrava – FC Dundee 0:3 (kon.) | Jablonec – Osijek 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Petržalka 1:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:0 (0:0)
AS Trenčín
Středa 03.07.2024, 17:00 • Slatinice • Přípravný zápas

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:50:29)

Je dobojováno. Po bezbrankovém 1. poločase se Sigma ve 2. půli rozstřílela a díky třem brankám, o které se postarali Mikulenka, Beneš a Hadaš si z dnešního zápasu odnáší zaslouženou výhru 3:0. Pro Sigmu to je tak první výhra ve třetím zápase letní přípravy. Fotbalisté Trenčína měli problémy s kombinací a k výraznějšímu ohrožení branky se nepropracovali. Před začátkem sezony tak mají v Trenčíně na čem pracovat.

90

90
    Centr jednoho z hráčů Olomouce končí i k překvapení gólmana na břevně!

89
    Míč mají v držení fotbalisté Sigmy a nikam už nepospíchají.
    87. HADAŠ - 3:0

87
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A je to o tři góly. Po skvěle načasované průnikové přihrávce Jiřího Spáčila do vápna MATĚJ HADAŠ s míčem nic nevymýšlel a zavěsil pod břevno – 3:0!

85
    Matěj Mikulenka nedokázal zkrotit míč v obtížné pozici a proti přesile obránců Trenčína o něj přichází.

83
    Fotbalisté Trenčína jsou nastěhovaní na polovině Sigmy, k ohrožení Macíkovi branky se ale zatím nedostávají.

81
    Bright Donkor neměl před sebou žádného se spoluhráčů neobsazeného a tak volí přihrávku dozadu na stopery.

80
    Akce Trenčína je díky útočnému faulu u konce. Dlouhým nákopem dopředu rozehrává Matúš Lacík.

78
    Adam Dohnálek se hezky uvolnil na levé straně, jeho centr do vápna na přední tyč ale končí v moci gólmana.

77
    Útočná snaha Trenčína je po nepřesné přihrávce u konce, hráči Sigmy ale s míčem naložili stejně a tak mohou dopředu vyrazit opět fotbalisté v bílém.

75
    Matúš Macík teď dobře přečetl hru a rychlým výběhem z branky přerušuje útočnou akci Trenčína.

74
    Kousek za velkým vápnem se do míče opřel Tadeáš Hájovský, jeho prudkou ránu ale blokuje jeden z obránců v modrém.

72
    Roh Sigmy obrana Trenčína bez problémů odkopává do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

71
    Sigma rozehrála volný přímý kop přes šíři hřiště na levou stranu, kde bylo hodně prostoru na centr, ten ale sráží obránci Trenčína na roh.