Mladá Boleslav – Vlašim 5:0 (kon.) | L. Mikuláš – Michalovce 0:1 (kon.) | Podbrezová – KFC Komárno 4:1 (kon.)
Slavia – Śląsk 2:0 (kon.) | Ostrava – Lech Poznaň 0:2 (kon.) | Pohronie – Brno 1:4 (kon.)
Ružomberok – Zlín 2:2 (kon.) | Skalica – Vyškov 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 4:3 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Olomouc – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – FC Košice 3:0 (kon.)
Bačka Topola – Slovácko 1:1 (kon.) | Zwickau – Žižkov 1:4 (kon.) | Humenné – Poprad 1:1 (kon.)
Ostrava – FC Dundee 0:3 (kon.) | Jablonec – Osijek 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Petržalka 1:0 (kon.)
FK Jablonec
0:1 (0:0)
NK Osijek
Středa 03.07.2024, 18:00 • Askö Sportzendrum, Irschen • Přípravný zápas

Fotbalisté Jablonce prohráli také druhý přípravný zápas na herním soustředění. Tentokrát podlehli chorvatskému Osijeku 0:1. Jediný gól padl až v 80. minutě, kdy se z dálky trefil do šibenice Šimun Mikolčić. Severočeši byli po změně stran aktivnější než v prvním poločase, ovšem do větších příležitostí se dnes nedostávali. (19:55:19)

90+3

90+2
    Ani nyní to Jablonci po dlouhém nákopu nevyšlo. Kope se od brány Osijeku a to už bude asi konec.

90+1
    Rozhodčí přidá dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hostující útočník se nechal faulovat a Osijek tak necelou minutu před koncem normální hrací doby rozehrává.

89
    Dlouhý balón od stoperů nenašel Martince, který, jak už jsme zmínili, teď číhá na hrotu útoku.

87
    Fotbalisté Osijeku drželi míč na útočné polovině. Jejich snahu ukončil útočný faul na Hurtada.

85
    Vypadá to, že Jablonec sází pro závěrečné minuty na taktiku s vysunutým stoperem Jakubem Martincem na hrot útoku. Zřejmě tam budou létat vysoké míče, které by mohl Martinec uhrávat.

84
    Standardní situaci zahrával Polidar. Po jeho centru dobře zasáhla obrana soupeře.

82
    Jablonec má možná tak deset minut na to, aby vyrovnal. Víc určitě ne. V přípravných zápasech se mnoho nenastavuje.
    80. Šimun MIKOLČIĆ - 0:1

80
    Osijek právě vstřelil branku!
    Tak tohle byl krásný gól! Jablonecká obrana odvrátila centrovaný míč k ŠIMUNOVI MIKOLČIĆOVI. Ten se do něj opřel z nějakých 22 metrů a vymetl levou šibenici z pohledu bezmocného Hanuše.

79
    Opět v akci devítka na straně Osijeku. Vysoký hrotový útočník zády k bráně udržel míč a snažil se ho předat Vedranovi Jugovićovi. Ten byl ale ubráněn.

77
    Ani po rohu se chorvatský celek neprosadil.

76
    Tohle vypadalo ze strany Osijeku nebezpečně. Prudký centr z pravé strany přizvedl těsně před nabíhajícím hráčem s číslem 9 (není na soupisce) stoper Tekijaški. Je z toho roh.

75
    Zpoza šestnáctky to zkusil Michal Beran. Mířil poměrně vysoko nad.

74
    Matěj Polidar předvedl skvělý první dotek, kterým vyšachoval ze hry protihráče. Místo toho, aby šel do zakončení sám, ještě nabídl balón doleva Janovi Fortelnému. Ten se rozhodl centrovat a adresáta nenašel.

73
    Polidar se protáhl na levé straně dopředu a centroval. Obrana Osijeku byla připravena.

71
    Jablonec zahrozil po rohovém kopu. Na přední tyči hlavičkoval nad břevno Martin Cedidla. Ten je stále ještě kmenovým hráče Zlína, ale jeho přestup by se měl do startu ročníku administrativně dotáhnout.