Chrudim – Zlínsko 1:7 (kon.) | Bohemians 1905 – Trenčín 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 0:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
4:0 (2:0)
AS Trenčín
Neděle 14.07.2024, 16:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

Fotbalisté Bohemians přehráli v generálce před startem Chance ligy slovenský Trenčín vysoko 4:0! Klokani tak zakončili přípravu bez porážky s bilancí tří výher a jedné remízy.

Skóre se poprvé měnilo v 16. minutě, kdy si Drchalovu přihrávku před bránu srazil do vlastní sítě Samir Ben Sallam. Krátce před pauzou pak zdvojnásobil náskok domácích Robert Hrubý. Poslední dva góly pak padly v závěrečných minutách duelu. Vladimír Zeman nejprve získal míč důrazným presinkem a po nahrávce Nováka zakončoval do odkryté brány. O chvíli později se pak ještě prosadil hlavou po rohu Milan Ristovski. Fanoušci Bohemky děkují svým hráčům, se kterými se zhruba v 18:30 setkají ještě na ochozu vedle tribuny v rámci autogramiády. (17:59:28)

90+4

90+3
    Hosté zahrávali rohový kop. Centr si stáhl ze vzduchu do rukavic mladý brankář Kerbach.

90+1
    Utkání bude nastaveno o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
    ze hřiště odchází Kmeť, přichází Prekop,
    ze hřiště odchází Holúbek, přichází Brandis,
    ze hřiště odchází Stojsavljević, přichází Pavek.
    87. Milan RISTOVSKI - 4:0

87
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A je to 4:0! Domácí zahrávali rohový kop, na který si naskočil MILAN RISTOVSKI a hlavičkou pod břevno překonal brankáře Slávička.
    85. Vladimír ZEMAN - 3:0

85
    Domácí potěšili své fanoušky třetím gólem! VLADIMÍR ZEMAN nejprve vybojoval míč skvělým presinkem a předal ho doleva Vojtěchovi Novákovi. Ten pak balón vrátil Zemanovi před prázdnou bránu a tohle už měl zakladatel této situace velmi snadné.

83
    Odražený míč po rohu napálil vysoko nad Jan Kovařík.

83
    Po standardní situaci byl míč odvrácen do zámezí. Roh pro Bohemians.

82
    Rahim Ibrahim zastavil průnik Adama Kadlece faulem. Bylo to za žlutou kartu.

80
    Jan Kovařík zkusil přímou střelu levačkou, která skončila nad břevnem. Jeho pokus si vysloužil potlesk.

79
    Adam Kadlec byl faulován někde na hraně pokutového území. Rozhodčí to vytáhl za a nařídil přímý kop.

78
    Ten nechyběl domácímu duu Vojtěch Novák – Vladimír Zeman, které si nalevo několikrát vyměnilo míč. Finální nahrávka druhého jmenovaného byla příliš prudká.

78
    Hosté se snaží alespoň o čestný zásah, ale ve finální třetině hřiště chybí nápad.

75
    Do brány Bohemians se dostal i dorostenecký brankář Adam Kerbach. Člen týmu U19.