Kanada – Nový Zéland 2:1 (kon.) | Španělsko – Japonsko 2:1 (kon.) | Německo – Austrálie 3:0 (kon.)
Nigérie – Brazílie 0:1 (kon.) | Francie – Kolumbie 3:2 (kon.) | USA – Zambie 3:0 (kon.)
Španělsko
2:1 (1:1)
Japonsko
Čtvrtek 25.07.2024, 17:00 • La Beaujoire Stadium, Nantes • Olympijské hry - ženy • 1 • Skupina C
Sledujte:

Tohle by bylo ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů napočtenou. (19:01:30)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:2.

Máme za sebou konec dnešního utkání mezi ženskými týmy Španělska a Japonska, ve kterém nakonec vítězí Španělsko 2:1. Nejprve se ve 13. minutě prosadila z přímého volného kopu Fudžinová a Japonky šly do vedení 1:0. Následně ve 22. minutě vstřelila vyrovnávací branku Bonmatíová a stav utkání byl 1:1. Poté se na další gól čekalo velmi dlouho, až ve 74. minutě navýšila na 2:1 Caldenteyová a tento stav zůstal až do konce. Španělky si tedy berou z dnešního utkání 3 body do tabulky.

90+7

90+5
    Naganová se ocitla volná na hranici pokutového území Španělska, snažila se ještě nahrávat, ale žádnou ze svých spoluhráček nenašla.

90+3
    Útočnou akci Japonek přerušila hlavní rozhodčí, které se dotkl míč. Následně tak Japonkám hlavní sudí míč vrátila a ty tak mohou pokračovat ve hře.

90+2
    Španělky stále kombinují na polovině soupeře a snaží se vytvořit ještě nějakou šanci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Střídání v týmu Japonsko:
    ze hřiště odchází Tóko Kogaová, přichází Mijabi Morijaová.

90
    Hernándezová se dostala ke střeleckému pokusu z hranice šestnáctky, ale míč mířil příliš daleko od brány Japonska.

89
    Batlleová se dostala k takovému střílenému centru z levé strany, který ale mířil přímo na Jamašitaovou, která si s míčem poradila.

86
    Španělky nyní kombinují na polovině soupeře, ale do žádné větší šance se zatím nedostávají. Spíše se snaží hru kontrolovat a nikam nespěchají.

84
    Hernándezová vyslala opět centr z pravé strany, který směřoval na Paralluelovou, ale míč doputoval až o něco dále, kde si s míčem poradily Japonky.

82
    Střídání v týmu Španělsko:
    ze hřiště odchází Athenea, přichází Lucía Garcíaová,
    ze hřiště odchází Patricia Guijarrová, přichází Teresa Abelleiraová.

80
    ze hřiště odchází Mina Tanakaová, přichází Remina Čibaová.

78
    Hernándezová vyslala do pokutového území Japonska z pravé strany takový střílený centr, který však skončil přímo v rukou Jamašitaové.

77
    Španělky se snaží stále kombinovat s míčem a nyní pravděpodobně ani nikam spěchat nebudou.
    74. Mariona CALDENTEYOVÁ - 2:1

Michal Sklenařík

Branky: 22. Bonmatíová (Hermosová), 74. Caldenteyová (Bonmatíová) – 13. Fudžinová

Karty:   12. Guijarrová (ESP), 43. Paredesová (ESP)

Španělsko: Collová – Batlleová, Paredesová (C), Aleixandriová, Carmonaová (61. Hernándezová) – Guijarrová (82. Abelleiraová) – Bonmatíová, Putellasová (69. Hermosová) – Athenea (82. Garcíaová), Paralluelová, Caldenteyová.
    Náhradníci: Rodríguezová – Codinaová, Navarrová.

Trenér: Montserrat T.

Japonsko: Jamašitaová – Minamiová, Kumagajová (C), Kogaová (90. Morijaová) – Šimizuová (69. Takahašiová), Mijazawaová, Fudžinová, Sejkeová (46. Hamanová) – Hasegawaová, Tanakaová (80. Čibaová), Naganová.
    Náhradníci: Hiraová – Tanikawaová, Uekiová.

Trenér: Ikeda F.

Rozhodčí: Karboubiová – Jermoumiová, Chikoteshaová