Krnov – Hlučín 0:7 (kon.) | Vel. Meziříčí – Bohunice 0:2 (kon.) | Hranice – Všechovice 2:1 (kon.)
Vsetín – Zlínsko 1:3 (kon.) | Slavičín – Strání 1:3 (kon.) | Břeclav – Hodonín 0:3 (kon.)
Petřvald – Vítkovice 0:1 (kon.)
FK Krnov
0:7 (0:4)
FC Hlučín
Pátek 26.07.2024, 17:30 • Krnov - tráva, Krnov • MOL Cup • Předkolo

Děkujeme za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:56:17)

Ve druhém poločase dokázali hosté vstřelit ještě tři branky a zvítězili vysoko 7:0. Za Hlučín se poté ještě prosadili Dominik Smékal, Tomáš Buchvaldek a Tomáš Kovala.

90+1

Dnešní utkání sleduje 270 diváků.

90+1
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Před dvěma lety vzájemné utkání mezi oběma týmy skončilo 7:0 pro hostující Hlučín. Dnes tomu tak nasvědčuje také, protože se v nastavení prosazuje TOMÁŠ KOVALA.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

88
    Hlučínští jdou těsně před koncem do vedení o šest branek! Autorem šesté branky Hlučína je TOMÁŠ BUCHVALDEK.

83
    Střídání v týmu FK Krnov:
    ze hřiště odchází Stanislav Lavrovič, přichází David Hoško,
    ze hřiště odchází Jakub Grulich, přichází Robin Vojtěšek.

75
    Hlučín nezahálí a přidává svou branku i ve druhém poločase! Autorem páté hostující trefy je DOMINIK SMÉKAL.

68
    ze hřiště odchází Tomáš Kolbasa, přichází Josef Majzlík,
    ze hřiště odchází Jakub Koval, přichází Jakub Hrubý.

58
    Střídání v týmu FC Hlučín:
    ze hřiště odchází Jakub Ptáček, přichází Tomáš Kovala,
    ze hřiště odchází Radim Plesník, přichází Marek Havran,
    ze hřiště odchází Dominik Mládek, přichází Pavel Šrek,
    ze hřiště odchází Vojtěch Kolaska, přichází Tomáš Buchvaldek.

47
    První žlutou kartu tohoto utkání obdržel Jakub Grulich (FK Krnov).

46
    ze hřiště odchází Jakub Groda, přichází Lukáš Gramel.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:35.

První poločas tohoto utkání druhého předkola Mol Cupu mezi Krnovem a Hlučínem je za námi. Hosté vedou po brankách ve třetí desetiminutovce vysoko 4:0, když se prosadili Radim Plesník, Vojtěch Wala, Jakub Ptáček a Tomáš Cabadaj. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45

33
    Demolice domácího divizního týmu pokračuje! Ve třiatřicáté minutě je to už o čtyři góly! Autorem čtvrté hlučínské branky je TOMÁŠ CABADAJ.

Matyáš Hampl

Branky: 20. Plesník, 27. Wala, 29. Ptáček, 33. Cabadaj, 75. Smékal, 88. Buchvaldek, 90+1. Kovala

Karty:   47. Grulich (KRV)

FK Krnov: Rolný – Sabo, Matyska, Křištof, Lavrovič (83. Hoško), Kolbasa (68. Majzlík), Rubý, Koval (68. Hrubý), Grulich (83. Vojtěšek), Groda (46. Gramel), Sklenařík (C).
    Náhradníci: Moškoř.

Trenér: David Drexler

FC Hlučín: Murin – Wala, Hasala, Plesník (C) (58. Havran), Kolaska (58. Buchvaldek) – Mládek (58. Šrek), Cabadaj – Kania, Smékal, Moučka – Ptáček (58. Kovala).
    Náhradníci: Thimel – Praus.

Trenér: Lukáš Černín

Rozhodčí: Šafrán – Habermann, Schneider