Belgie – Čína 2:1 (kon.) | Německo – Japonsko 2:0 (kon.)
Austrálie – Jihoafrická republika 2:1 (kon.) | Velká Británie – Španělsko 1:2 (kon.)
Austrálie – Jihoafrická republika

2:1

(0:1, 1:0, 1:0, 0:0)

Neděle 28.07.2024, 12:45 • Yves-du-Manoir Stadium • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina B
Sledujte:
    TATUM STEWARTOVÁ - 2:1

40
    Austrálie právě vstřelila branku! TATUM STEWARTOVÁ vystřelila po zemi, ale jedna z bránících hráček zvedla míček pod horní tyčku branky.

33
    Taheera Augoustiová vyfasovala zelenou kartu a dvě minuty si tak nezahraje.

30
    Australanky se snaží v poslední minutě prvního poločasu něco vymyslet a daří se jim to! Perisová tečovala jako poslední míček před Lloydovou, ale těsně minula pravou tyč!

28
    Střelu Squibbové vykryla jihoafrická brankářka a skóre se nemění. Po souboji ale zůstala na ploše ležet kapitánka Christieová, která je nakonec z e hřiště doprovázena zdravotníky.

19
    Skvělý zákrok Lloydové! Grace Stewartová se snažila oběhnout jihoafrickou brankářku a zakončovat do prázdné branky, to ji ale Lloydová nedovolila.

17
    Collwillová se zhostila střely, která byla ale vykryta a skóre se nemění.
    STEPHANIE KERSHAWOVÁ - 1:1

16
    Austrálie právě vstřelila branku! STEPHANIE KERSHAWOVÁ z blízkosti poprvé v utkání překonala brankářku Lloydovou a vyrovnává na 1:1!
    KAYLA DE WALLOVÁ - 0:1

14
    Tým JAR vstřelil branku! KAYLA DE WALLOVÁ skvěle obehrála australskou brankářku a zakončovala do prázdné svatyně!

11
    Skvělý zákrok Bartramové! Chamberlainová měla nyní velkou šanci k první změně skóre, dostala se až těsně před branku, ale australskou gólmanku nepřekonala.