Francie – Itálie 9:8 (kon.) | USA – Španělsko 11:13 (kon.)
Čína – Nizozemsko 11:15 (kon.) | Maďarsko – Kanada 12:7 (kon.)
Maďarsko – Kanada

12:7

(4:1, 3:3, 1:1, 4:2)

Pondělí 29.07.2024, 20:05 • Aquatics Centre, Paříž • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy) • Skupina A
Sledujte:

Vodní pólistky Maďarska v tomto zápase potvrdili roli favoritek a připisují si první výhru na letošní olympiádě. Ve druhé čtvrtině měli Kanaďanky pasáž, kdy přehrávali Maďarky, ovšem poté už na tempo obhájkyň třetího místa z Tokya nestačili a na první výhru si budou muset ještě počkat. (21:23:51)

32:00
    Zápas skončil.

31:43
    Gardaová trefuje z levé strany tyč kanadské svatyně.

31:07
    Maďarsko využívá i druhý timeout.

29:59
    První červenou kartu dostává Kanaďanka Crevierová.
    Emma WRIGHTOVÁ - 12:7

28:30
    Kanada právě vstřelila branku!
    Skoro z nulového úhlu překonává Magyariovou EMMA WRIGHTOVÁ a snižuje stav utkání na 12:7.

28:13
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    DOROTTYA SZYLAGIOVÁ poslala nechytatelně míč k levé tyči.

27:47
    Wrightová oslabuje svůj tým. Maďarky ovšem zatím početní převahu nevyužívají ani po střele Rybanské.
    Greta KURUCZOVÁ-GURISATTIOVÁ - 11:6

27:19
    Za pomoci odrazu o hladinu a lehké teče GRETA KURUCZOVÁ-GURISATTIOVÁ propálila hradbu Kanaďanek a završila svůj hattrick.

26:58
    Po pár přihrávkách se ke střele odhodlala Faragová, ta trefila pouze náruč Gaudreaultové.

26:35
    Maďarsko si bere první oddechový čas v utkání.

26:09
    Po faulu Maďarek šla Kanada do protiútoku a KINDRED PAULOVÁ prostřeluje vše, co jí stálo v cestě.

25:04
    Maďarky začínají poslední čtvrtinu zápasu velmi aktivně. VANDA VÁLYIOVÁ se ocitla sama před Gaudreaultovou a překonává jí.
    Krisztina GARDAOVÁ - 9:5

24:28
    První branku zapisuje KRISZTINA GARDAOVÁ, která překonala kanadskou brankářku bombou o vodní hladinu.