Karabach – Lincoln 5:0 (kon.) | Petrocub Hîncești – APOEL 1:1 (kon.) | Sparta – Shamrock 4:2 (kon.)
Fenerbahçe – Lugano 2:1 (kon.) | New Saints – Ferencváros 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Celje 5:0 (kon.)
KÍ Klaksvík – Malmö 3:2 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
5:0 (2:0)
NK Celje
Úterý 30.07.2024, 20:30 • Tehelné pole, Bratislava • Liga mistrů • 2 • Předkolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 2:7. (22:41:48)

Skončilo odvetné utkání mezi ŠK Slovan Bratislava a NK Celje, které dopadlo mnohem lépe pro domací Slovan Bratislava, který porazil svého soupeře 5:0 a postupuje tak do dalšího předkola ligy mistrů, ve kterém zavítá na Kypr, kde změří síly s APOELEM. Dnešní utkání výrazně poznamenala červená karta Vukliševiče v 16. minutě, po které hned v 17. minutě otevřel skóre Marko Tolič. Do poločasu ještě Slovan přidal jeden gól z kopačky Davida Strelce po famózní přihrávce Blackmana. Poté Slovan ve druhém poločase přidal uklidňující gól na 3:0 a poté se Slovan fotbalem už jen bavil a nakonec přidal ještě dvě branky, konkrétně svůj druhý gól v utkání vstřelil David Strelec a následně krásnou střelou se do střelecké listiny zapsal Tigran Barseghyan. Naopak NK Celje čeká ve třetím předkole Evropské ligy tým Shamrock Rovers, tedy tým, kterého vyřadila z druhého předkola Ligy mistrů Sparta Praha celkovým výsledkem po dvou zápasech 6:2.

90+3

90+2
    Žlutou kartu za svůj skluz obdržel Marco Dulca.

90+2
    Brnič svým centrem se pokusil najít nějakého ze svých spoluhráčů, ale míč proletěl mimo hřiště. Dominik Takáč bude mít možnost odkopu od své branky.

90+1
    Pomalou přihrávku na brankáře Štubljara málem doběhnul Zuberu, ale nakonec před ním stihl zasáhnout brankář Celje.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Centr z levé strany hřiště nenašel nikoho z hráčů Celje.

89
    Sharani Zuberu již je na nohou a vypadá to, že dohraje dnešní utkání.

88
    Zdá se, že si Sharani Zuberu v předchozí akci přivodil nějaké zranění a žádá si ošetření.

87
    Další velká šance Sharaniho Zubera! Zbavil se bránících protihráčů, dostal se až před Štubljara, ale toho nepřekonal.

87
    Pro nepřesnou přihrávku od hráčů Slovanu si vyběhl brankář hostů a zakládá útočnou akci svého celku.

86
    Edmilson to přehnal svým důrazem a je mu odpískán faul.

85
    Přihrávku ve vápně převzal Sharani Zuberu, otočil se, ale ve velké šanci mířil nad branku!

84
    Tigran Barseghyan bude zahrávat rohový kop.

84
    Akci Aljoše Matka zastavil ofsajd.

82
    NK Celje se snaží vstřelit alespoň jednu čestnou branku, ale proti je dobře bránící obrana Slovanu.

81
    Dnešní utkání sleduje 17 197 diváků.

Robert Čuma

Branky: 17. Tolič, 30. Strelec (Blackman), 60. Mak (Tolič), 72. Strelec (Tolič), 75. Barseghyan (Zuberu)

Karty:   45. Tolič (SBA) – 90+2. Dulca (CLJ)   16. Vukliševič (CLJ)

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 2:7.
    ŠK Slovan Bratislava: Takáč – Blackman, Kashia, Wimmer, Zuberu – Bajrič, Kucka, Tolič – Mak, Strelec, Weiss ml. (C)
    Náhradníci: Trnovský, Hrdina – Barseghyan, Isaac, Marcelli, Mateáš, Medveděv, Mustafič, Szőke, Voet, Vojtko

Trenér: Vladimír Weiss st.

NK Celje: Štubljar – Zec (C), Vukliševič, Kavčič, Krefl – Pišek, Zabukovnik, Kvešič – Bobičanec, Kucyus, Matko
    Náhradníci: Rozman, Kolár – Aarons, Brnič, Dulca, Edmilson, Karničnik, Kouter, Menalo, Nemanič, Popovič

Trenér: Albert Riera

Rozhodčí: Maresca – Bindoni, Scatragli (ITA)