Norsko – Maďarsko 26:25 (kon.) | Chorvatsko – Německo 31:26 (kon.) | Španělsko – Japonsko 37:33 (kon.)
Slovinsko – Švédsko 29:24 (kon.) | Francie – Egypt 26:26 (kon.) | Dánsko – Argentina 38:27 (kon.)
Norsko
26:25 (11:13)
Maďarsko
Středa 31.07.2024, 09:00 • Paris Expo Porte de Versailles, Paříž • Olympijské hry - muži • 3 • Skupina B
Sledujte:

Norsko – Maďarsko 26:25 (11:13)
    Nejvíce branek: Blonz 9/2, Lyse 6, Sagosen 3 – Bánhidi 6, Bodó 6, Imre 6/3. Rozhodčí: Lah, Sok (oba Slov.). Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 4:3. (10:37:57)

Je za námi fantastický souboj Norska s Maďarskem, v němž Maďaři většinu zápasu vedli, Norové ale v poslední desetiminutovce dokázali zápas otočit.

V poslední minutě Norové pak za svého jednogólového vedení dvakrát přišli o míč, z prvního brejku Lékai vyrovnal, z druhého Imre neprostřelil Bergeruda, ten pak ještě pět sekund před koncem rozehrál rychlý protiútok, v jehož závěru byla trefa Blonze sekundu před koncem utkání!

Konec zápasu. (26:25)
    60. Alexander BLONZ - 26:25
    60
    Tak to je naprosto šílený závěr! Norové se za vyrovnaného stavu dopustili další ztráty deset sekund před koncem, z čehož Bence Imre vytěžil rychlý brejk, ovšem Bergerud jej vychytal a Norové měli ještě pět sekund, které dokázali využít, neboť po rychlé akci skóruje z levého křídla Alexandre Blonz! (26:25)

60
    Do konce utkání zbývá 38 sekund. (25:25)

60
    Oddechový čas pro tým Norsko. (25:25)
    60
    Simen Lyse přišel o míč chybnou přihrávkou a z rychlého brejku skóruje Máte Lékai! První trefa Lékaie přichází až v poslední minutě. (25:25)

59
    Bence Bánhidi v obrovské příležitosti nevyzrál na Bergeruda, velký zákrok norského brankáře! (25:24)
    58
    A další trefa rozjetého Simena Lyseho! (25:24)
    58
    Bence Bánhidi se s trochou štěstí dostal k míči u brankoviště a skóroval. (24:24)
    57
    Norové jdou do vedení poprvé od stavu 7:6 díky další trefě Simena Lyseho! (24:23)
    56
    Maďaři hráli v oslabení bez brankáře, když se Lékai dopustil zbytečné ztráty míče a Simen Lyse snadno skóruje do prázdné branky. (23:23)

55
    Simen Lyse se provinil kroky, Norové přicházejí o míč. (22:23)
    54
    Levá spojka Maďarů Richard Bodó řádí dál! (22:23)

54
    Oddechový čas pro tým Maďarsko. (22:22)

54
    Maďaři navíc budou hrát v pěti, neboť při zakončení Øverbyho fauloval Zoran Ilić. (22:22)