Skif – ženy (semifinále A/B) Vítěz: E. Twiggová (NZL) (kon.) | Skif – muži (semifinále A/B) Vítěz: O. Zeidler (GER) (kon.)
Osma – ženy (opravy) Vítěz: USA (kon.) | Osma – muži (opravy) Vítěz: Nizozemsko (kon.)
Dvojskif – ženy (finále B) cz Vítěz: Austrálie (kon.) | Dvojskif – muži (finále B) Vítěz: Srbsko (kon.)
Čtyřka bez kormidelníka – ženy (finále B) Vítěz: Irsko (kon.) | Čtyřka bez kormidelníka – muži (finále B) Vítěz: Nizozemsko (kon.)
Dvojskif – ženy (finále A) Vítěz: Nový Zéland (kon.) | Dvojskif – muži (finále A) Vítěz: Rumunsko (kon.)
Čtyřka bez kormidelníka – ženy (finále A) Vítěz: Nizozemsko (kon.) | Čtyřka bez kormidelníka – muži (finále A) Vítěz: USA (kon.)

6. Chorvatsko 6:26,04 (10:51:22)

Malé finále mužského dvojskifu je u konce. Vyhrálo ho Srbsko, které tak bere celkovou sedmou pozici v mužském dvojskifu na letošních LOH 2024.

Finále B mužského dvojskifu je u konce.

2000m
    Srbsko si dojelo pro první pozici, nejlepší bylo od začátku až do konce, a dojelo s časem 6:13,85. Francie dojela druhá, Německo třetí, Čtvrté skončilo Norsko, takže pořadí se již neměnilo. Pátá byla Čína, šesté Chorvatsko.

1500m
    I nadále je první Srbsko s časem 4:40,52. Následuje Francie, ta je téměř o sekundu pozadu. Německo stále třetí, na čtvrté místo se vyšvihlo Norsko.

1000m
    Srbsko si stále drží první místo, druhá je Francie. Německo přeskočilo Čínu, před kterou vede o půl vteřiny. Norsko je páté, Chorvatsko šesté.

500m
    Srbsko se dostalo do vedení s časem 1:31,16 už na prvním mezičase. Francie ale zaostává jen o pár setin. Třetí je zatím Čína, čtvrté Německo, taky je ale dělí pár setin.

Finále B mužského dvojskifu právě začalo.