Lim Sihyeon (KOR) – Rezza Octaviaová (INA) 6:0
    Elif Berra Gokkirová (TUR) – Mobina Fallahová (IRI) 6:0

Caroline Lopezová (FRA) – Laura Paeglisová (AUS) 6:4
    Chiu Yi-Ching (TPE) – Sacuki Nodaová (JPN) 0:6
    Jeon Hunyoung (KOR) – Penny Healyová (GBR) 6:2
    Charline Schwarzová (GER) – Ana Vazquezová (MEX) 6:4
    Lim Sihyeon (KOR) – Alondra Riveraová (PUR) 6:0
    Virginie Chenierová (CAN) – Rezza Octaviaová (INA) 2:6
    Elif Berra Gokkirová (TUR) – Nurul Azreena Mohamad Fazilová (MAS) 6:0
    Thi Ang Nguyet Do (VIE) – Mobina Fallahová (IRI) 5:6 (21:26:11)

Konec programu.

Elif Berra Gokkirová si zajistila postup do osmifinále ve velkém stylu, když Íránku Fallahovou vyřídila 6:0, i třetí kolo ovládla bez větších starostí.

Také druhý set míří do Turecka. Reprezentantka této země vylepšila výkon na 28 bodů, zatímco Íránka zůstala na 26.

Gokkirová zastřílela v první sérii za 27 bodů a ujímá se těsného vedení, protože konkurentka byla ještě o bod horší.

Zápolení žen ukončí zápas mezi Turkyní Gokkirovou a Íránkou Fallahovou.

To bylo o kousek! Obě hráčky trefily desítku, takže rozhodoval šíp blíže středu, který měla Íránka Fallahová! Krutý konec pro Nguyetovou.

Poslední pátý set nerozhodl, uvidíme rozstřel! Vietnamka v něm zvítězila těsně 27:26.

O krůček blíže k postupu je Fallahová! Ve čtvrtém setu dala zatím nejlepší nástřel zápasu hodnoty 29, sokyně nedokázala vzdorovat číslem 27.

Situace se otočily, tedy 27:26 zvítězila Nguyetová a skóre je proto opět vyrovnané 3:3.

Po druhém setu odskakuje do vedení 3:1 Íránka, protože zvítězila 27 ku 26.

Zajímavá shoda. 25 bodů není nikterak zářivý výkon, ovšem zaznamenaly jej obě střelkyně, takže berou po bodu.

Program navazuje zápasem Vietnamky Nguyetové a Íránky Fallahové.

Gokirová si podmanila i třetí set ve velkém stylu a postupuje do dalšího kola při hladkém vítězství 6:0.

Turkyně Gokkirová zatím kraluje souboji s Mohamadovou z Libérie, po šesti vystřelených šípech disponuje vedením 4:0.

Je hotovo v nejkratším možném čase. Lim ukončila střetnutí 29 body, marně se snažící Indonésanka ukončila své působení součtem 27.

Lim je pouhé dva body od postupu. Dala ve druhém kole 27 bodů, soupeřka byla v tomto případě o bod horší.

Favorizovaná Jihokorejka získává první dva body zásluhou 28 bodů, soupeřka odpověděla 27 body.