USA – Uzbekistán 6:0
    Kolumbie – Německo 4:5 (15:06:16)

Konec programu.

Dvě devítky stačily evropským favoritům k postupu, o vyřazení Kolumbie rozhodla Rendonová trefenou osmičkou.

Rozhodne rozstřel. Evropané zabojovali a 37 body si zajistili posunutí skóre na čtyři body, Kolumbijci měli nejhorší sérii hodnoty 34 bodů.

Komplikace pro Němce! Ti ve třetím setu stříleli pouze za 35, soupeř byl o bod lepší a má tak nakročeno k senzačnímu postupu.

Je srovnáno. Němci srovnali mušku a zaznamenali parádních 39 bodů, Jihoameričané zaostali dvoubodovým rozdílem.

Kolumbijci v prvním stu zazářili 38 body, zatímco Evropané kontrolovali 37 a překvapivě tedy prohrávají 0:2!

Kdo postoupí z duelu mezi Kolumbií a Německem? To se dozvíme už za pár minut.

Tým USA vítězí suverénně 6:0, závěrečný třetí set vyhrála rovněž o bod 38:37.

Také druhé set ovládla americká reprezentace, když zvítězila o bod 37:36.

První set ovládli lukostřelci ze zámoří, a to ve velkém stylu, rozdílem čtyř bodů 38:34.

Pokračujeme utkáním mezi USA a Uzbekistánem.

Dále jde Japonsko! Oba týmy měli shodně devatenáct bodů, jenže Asiaté měli šípy blíže ke středu, což rozhodlo.

Turci si vynutili rozstřel, neboť čtvrtý set získali v poměru 40:36. To je drama.

Třetí sada patřila Japonska, při skóre 39:37 jim chybí poslední dva body k postupu!

Japonci zopakovali 38, ovšem Turci zabrali a zásluhou 39 srovnávají na 2:2!

Sledovali jsme dramatický první set, který získali Japonci rozdílem jednoho bodu 38:37.

O další čtvrtfinálové místo svedou bitvu Japonci a Turci.

Mexiko postupuje výsledkem 5:1! V posledním čtvrtém setu jim stačil zisk 37 bodů, Brazilci nezpřesnili mušku a rozloučili se 36 body.