Prešov – MFK Zvolen 3:0 (kon.)
FC TATRAN Prešov
3:0 (1:0)
MFK Zvolen
sk Pátek 02.08.2024, 17:15 • Štadión MŠK TESLA Stropkov • MONACObet liga • 2. kolo

Prešov naplnil rolu favorita. Vyhral hladko 3:0 a dostáva sa na čelo neúplnej tabuľky. Zvolen si zatiaľ vyberá nováčikovskú daň. Po dvoch kolách eviduje skóre 0:6. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:07:05)

90+2

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 2 minúty.

89
    Tatran sa už nikam neponáhľa. Tri body mu neuniknú.

88
    Gáll si veril pri zakončení z dobrých dvadsiatich piatich metrov. Pokus dostal ale poriadne vysoko. Adam Krejčí nebol nútený zasahovať.

85
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Potoma, prichádza Michlík.

Striedanie v tíme MFK Zvolen:
    z ihriska odchádza Úradník, prichádza Solivajs,
    z ihriska odchádza Köröš, prichádza Kollár.

85
    Zeleno-bieli opäť so šancou! Menichovu strelu hostia zrazili v šestnástke a nepresadil sa ani Diao!

Dnešný zápas sleduje 1026 divákov.

84
    Prešov v prečíslení troch proti jednému! Z tejto presily východniari nevyťažili ešte jeden presný zásah!

83
    Žltá karta pre tím FC Tatran Prešov (Diao).

83
    Striedajúci Ali Diao nezvládol súboj s Viktorom Úradníkom. Pár minút po pobyte na ihrisku sa pridá na zoznam potrestaných hráčov.

81
    Dominik Veselý si vypýtal faul. Tatran získa loptu.

79
    Gladiš naskakoval v pokutovom území na vysoký lob Potomu. Nedostal však presnú loptu na hlavu.

78
    z ihriska odchádza Fadairo, prichádza Olejník,
    z ihriska odchádza Župa, prichádza Menich,
    z ihriska odchádza Legnani, prichádza Diao.

77
    z ihriska odchádza Šmatlák, prichádza Michaleje.

75
    Sebastián Rák mohol korigovať výsledok! Strelu mu znepríjemnil výborne hrajúci Patrik Šimko a zvyšok práce dokonal brankár Knurovský!

75
    Do konca riadneho hracieho času ostáva posledných pätnásť minút. Prešov v priebehu dvoch minút dorazil Zvolen a vedie komfortne 3:0.

73
    Prešov dal gól! Nepochopiteľná druhá hrúbka zvolenských futbalistov. Prikryl ostal prekvapený, keď brankár Krejčí opustil pokutové územie, keďže mu chcel poslať malú domov. LANDING SAGNA sa nemýlil strelou na prázdnu bránku a už má na konte dva góly.