Třinec – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Hlubina – Rosice 4:0 (kon.) | Hodonín – Slovácko B 2:0 (kon.)
Uh. Brod – Brno B 0:2 (kon.) | Kroměříž – Start Brno 2:0 (kon.)
FK Hodonín
2:0 (1:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 03.08.2024, 17:00 • Hodonín, J.Suka • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:59:32)

Je dobojováno. Krátce po změně stran byl vyloučen hostující Aleš Kočí a Slovácko tak dohrávalo utkání o deseti. V 60. minutě navíc přidal druhý gól domácí forvard Mario Veljača a zbytek zápasu si již fotbalisté Hodonína pohlídali. Rezerva Slovácka toho dnes dopředu mnoho nepředvedla a zaslouženě tak odjíždí z Hodonína bez bodů. Naopak svěřenci Pavola Švantnera začali novou sezonu dobrým výkonem před vlastními fanoušky a mají na čem stavět.

90+3

90+2
    Zápas se v poklidném tempu dohrává, na míči jsou fotbalisté Hodonína, kteří už nikam nespěchají.

90
    Hlavní rozhodčí Jan Mayer nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Domácí trenér Pavol Švantner vidí od hlavního rozhodčího Jana Mayera žlutou kartu za protesty.

88
    Rohový kop hostů tentokrát z druhé strany končí stejným výsledkem, tedy bezpečným odkopem domácích do bezpečí.

87
    Rohový kop hostů se hodně nevydařil, nízký centr na přední tyč našel pouze kopačky domácích hráčů.

85
    Standardku domácích si vzal na starost Martin Nečas, jeho kroucený centr ale přelétl úplně všechny a ohrožení branky Slovácka se tak nekoná.

84
    Dnešní utkání sleduje 301 diváků.

83
    Dobrou práci ve vlastním vápně odvedl střídající Paul Ndubuisi, který využil svého dobrého postavení a odpaluje míč daleko od branky Urbana.

82
    Centr Patrika Švantnera z pravé strany končí v náručí Alexandra Urbana.

81
    Tempo hry v posledních minutách trochu opadlo, domácí mají nahráno a kontrolují průběh zápasu.

81
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Veljača, přichází Hamrle.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Milanov, přichází Ndubuisi.

79
    Ofsajd! A v něm přichycen domácí Patrik Švantner

77
    ze hřiště odchází Bohun, přichází Guzik.

76
    Dobrou obrannou práci odvedl Tomáš Břečka a získává míč pro svůj tým před dotírajícím Mariem Veljačou.