Pardubice – Mountfield HK 4:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Ingolstadt – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:3 (po pr.) | Ingolstadt – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Mountfield HK
Sobota 03.08.2024, 09:00 • Enteria arena, Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)

43:23
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec snižuje na rozdíl jediné branky! FILIP SAMEK ihned po vhazování napálil puk mezi betony Viléma a dokázal vsítit kontaktní gól.
    Asistence: Gašo.

32:56
    Chybu Viléma, který vyjel za branku využil Jakub Hornych, jenž po přihrávce Slámy dokázal vsítit gól do odkryté branky.
    Asistence: Sláma.

31:21
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice dokázaly využít přesilovou hru! Tlak v útočném pásmu dokázal přetavit v gól VÍT MACEK, jenž po přihrávce Štěpánka vymetl pravý horní roh.
    Asistence: Štěpánek.

25:29
    Mountfield snižuje! Může za to rychlá akce, kterou rozjel Gašo, jenž následně našel NILSE VANAGSE. Ten bleskovou střelou nad beton snížil vedení Dynama.
    Asistence: Gašo a Zámečník.

15:41
    Rychlý vstup do třetiny pro Pardubice! Bartoň se probojoval z pravé strany do útočné třetiny a přesnou přihrávkou do středu hřiště našel ADAMA FIALU, jenž při nájezdu na gólmana a následné stahovačce do bekhendu dostal puk za záda Mrázka.
    Asistence: Bartoň a Kalužík.

11:26
    Dynamo se dostává do dvoubrankového vedení. Postaral se o to ŠTĚPÁN RÁJEK, který se po přihrávce Adama Fialy napřáhl od modré čáry a propálil Mrázka.
    Asistence: Fiala a Úlehla.

04:31
    Pardubice otevírají zápas! Postaral se o to ADAM FIALA, který se po souhře s Dostálem a Kalužíkem dostal do šance, kterou z prostoru mezikruží proměnil.
    Asistence: Kalužík a Bartoň.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 5. Fiala (Kalužík, Barotoň), 12. Rájek (Fiala, Úlehla), 16. Fiala (Bartoň, Kalužík), 32. Macek (Štěpánek) – 26. Vanags (Gašo, Zámečník), 33. Hornych (Sláma), 44. Samek (Gašo)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Tuláček) – Kaštánek, Rájek, Vápeník, Oliva, Kubánek, Novosad, Úlehla, Kalužík, Fiala, Bartoň, Štěpánek, Rolinek, Macek, Dostál, Bernard, Gutsu, Peréz, Mikeska, Lempach.
    Mountfield HK: Mrázek (Petřík) – Aschenbrenner, Bezpalec, Fiala, Samek, Forejtek, Pavič, Pánek, Zámečník, Prášek, Hrdlička, Hendrich, Gašo, Vanags, Sláma, Tovkach, Mach, Hornych.