Michalovce – Trnava 0:0 (kon.) | Dunajská Streda – KFC Komárno 2:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:0 (1:0)
KFC Komárno
sk Neděle 04.08.2024, 18:00Niké liga • 2. kolo

S konštatovaním, že v derby zápase o Žitný ostrov Dunajská Streda porazila Komárno 2:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (19:55:51)

90+5

90+4
    Domáci hráči kontrolujú záver zápasu.

90+3
    Mendez zakončil kombinačnú akciu Dunajskej Stredy nepresne.

90+2
    Dlhý center na pravú stranu pre domáceho kapitána Andzouanu, no ten loptu dobehnúť nestihol.

90+1
    Bajo po súboji v strede poľa končí otrasený na trávniku, bude potrebovať ošetrenie.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Marián Ruc nadstavovať minimálne štyri minúty.

90
    Popović po rohovom kope hostí zasahovať nemusel.

89
    V samom závere zápasu ešte rohový kop pre Komárno.

88
    Obrovská šanca DAC, Ramadan z ľavej strany opečiatkoval pravú tyč Trefilovej bránky!

87
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Matej Trusa).

85
    Hostia v kombinácii v strede poľa.

84
    Striedačka hostí sa ešte snaží niečo zmeniť v taktike do záveru zápasu, zverencom Mikuláša Radványiho však už veľa času neostáva.

83
    Komárno kombinuje v strede poľa.

82
    Máme pred sebou posledných necelých 10 minút riadneho hracieho času, Dunajská Streda vedie nad Komárnom 2:0.

81
    Matej Trusa pálil spoza šestnástky hostí, znovu opečiatkoval konštrukciu Trefilovej bránky!

80
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Romaric Yapi, prichádza Alejandro Mendez.

80
    z ihriska odchádza Milán Vitális, prichádza Ján Bernát.

79
    Dunajská Streda dala gól! Redzić hlavou sklepol loptu pre MILANA VITÁLISA, ktorý sa šikovne dostal do šestnástky hostí, zasekol si Németha a pohodlne pridal druhý gól DAC!