Švédsko – Japonsko 40:27 (kon.) | Egypt – Argentina 34:27 (kon.) | Německo – Slovinsko 36:29 (kon.)
Maďarsko – Francie 20:24 (kon.) | Dánsko – Norsko 32:25 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 32:31 (kon.)
Maďarsko
20:24 (8:11)
Francie
Neděle 04.08.2024, 16:00 • Paris Expo Porte de Versailles, Paříž • Olympijské hry - muži • 5 • Skupina B
Sledujte:

Maďarsko – Francie 20:24 (8:11)
    Nejvíce branek: Imre 6/1, Szita 4, Ancsin 4 – Prandi 7, Mem 5, Descat 5/2. Rozhodčí: Hansen, Madsen (oba Dán.). Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 0:2. (17:35:03)

Francouzi přežili klinickou smrt, porážejí Maďary 24:20, když ještě jedenáct minut před koncem prohrávali o branku a nesměli prohrát, ovšem poté ve spolupráci s fanatickým publikem rozjeli obrovskou jízdu, jejíž výsledkem je výhra 24:20 a postup do vyřazovací části.

Konec zápasu. (20:24)

60
    Lékaiovu střelu zablokoval Luka Karabatič a je hotovo! (20:24)

59
    Luka Karabatić se uvolnil u brankoviště, ovšem trefuje tyč. (20:24)

59
    Gábor Ancsin neprostřelil Gerarda, Francouzi už si užívají postup do play-off. (20:24)

59
    Dika Mem přihrával příliš vysoko na křídlo, k míči se dostanou Maďaři. (20:24)

58
    Gábor Ancsin trefuje břevno francouzské branky! (20:24)
    57
    Nedim Remili si došel pro další francouzskou branku. (20:24)
    57
    Bence Imre proměnil sedmičku a Maďaři se trefují po dlouhých sedmi minutách. (20:23)

57
    Konan fauloval Lékaie, je z toho sedmička pro Maďary. (19:23)
    56
    Hrdina francouzské defenzivy Ludovic Fabregas se teď po Prandiho přihrávce prosazuje i v útoku. (19:23)

56
    Střelu Zoltána Szity zablokoval Karl Konan a v publiku už se zpívá francouzská hymna! (19:22)

55
    Oddechový čas pro tým Maďarsko. (19:22)
    55
    Elohim Prandi si naskočil do maďarské defenzivy a prostřelil Miklera! Čtvrtá francouzská trefa v řadě. (19:22)