MŠK Žilina B
3:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 04.08.2024, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 2. kolo

S konštatovaním, že MŠK Žilina B v druhom kole MonacoBet ligy víťazí nad Šamorínom 3:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:24:23)

90+3

90+1
    Aj útočná akcia Šošonov je zastavená pre postavenie mimo hru, ocitol sa v ňom Basirou Badjie.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Pariľák nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Šamorín v kombinácii v strede poľa.

88
    Útočná akcia hostí zastavená pre postavenie mimo hru.

87
    Záver zápasu sa nám blíži míľovými krokmi, Žilina B vedie nad Šamorínom 3:0.

86
    MŠK Žilina B dáva gól! V pokutovom území hostí sa k lopte dostal LUKÁŠ PROKOP, mieril absolútne presne a Horváth bol bez šance na úspešný zákrok!

85
    Obliehanie šamorínskej bránky pokračuje, tentoraz pálil znovu Kóša, ale jeho strela bola viackrát tečovaná a končí v Horváthovej náruči.

84
    Krásna akcia Žiliny B, František Kóša pálil z hranice šestnástky hostí, ale loptu zatočil tesne nad brvno Horváthovej bránky!

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Javorček, prichádza Šamaj.

83
    Žltá karta pre tím FC ŠTK 1914 Šamorín (Varjao).

82
    Šamorín kombinuje pre šestnástkou Žiliny B, ale Badžgoň zatiaľ nemusel zasahovať.

81
    Z priameho kopu pálil Samuel Javorček, lopta len veľmi tesne minula priestor Horváthovej bránky!

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času.

80
    Žltá karta pre tím FC ŠTK 1914 Šamorín (Modesto).

80
    Veľká šanca Žiliny, Prokop sa mohol rútiť sám na bránku hostí, zozadu bol však nedovolene zastavený Modestom, ten vidí šokujúco len žltú kartu!

79
    Center hostí z priameho kopu do pokutového územia Žiliny. K zakončeniu hlavou sa dostal kapitán Šamorína Draško Matej, ale mieril nad Badžgoňovu bránku.