Koloveč – Vejprnice 3:1 (kon.) | Železnice – Slavia Hradec Kr. 0:2 (kon.) | Trutnov – Police nad Metují 0:3 (kon.)
Slavoj Koloveč
3:1 (2:1)
SK Slavia Vejprnice
Neděle 04.08.2024, 17:00 • Fotbalové hřiště Koloveč • MOL Cup • Předkolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek víkendu a já se budu těšit u dalších přenosů. (18:56:55)

Skončilo poměrně vyhrocené utkání druhého předkola MOL Cupu mezi Kolovčí a Vejprnicemi. Z postupu se radují domácí hráči, kteří hodně rychle vedli o dvě trefy zásluhou Milana Lucáka a Duchoně. Jenže ještě do konce první půle využil chyby v obraně pozorný Dvořák. V druhém dějství hra postupně klesala dolů a Slavii se nepovedlo vyrovnat. Naopak minutu před koncem proměnil spornou penaltu Grajciar a zajistil postup za výhru 3:1.

90+3

90
    Střídání v týmu Slavoj Koloveč:
    ze hřiště odchází Jakub Lucák, přichází Adam Kamír.

89
    Slavoj Koloveč právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Sporně nařízený pokutový kop proměňuje s absloutním klidem zkušený PETER GRAJCIAR. Brankář Bejdák mířil na opačnou stranu, proto neměl nárok. – 3:1.

88
    Byla nařízena penalta pro Slavoj Koloveč.

86
    Dnes opravdu kralují žluté karty, kterou vidí hostující Tomáš Kotva.

81
    Střídání v týmu SK Slavia Vejprnice:
    ze hřiště odchází Lukáš Csambal, přichází Dominik Lank,
    ze hřiště odchází Robin Dvořák, přichází Robert Křen.

76
    Hlasité protesty, rovná se žlutá karta. Tu inkasuje domácí kapitán František Šlajs.

73
    Další žlutá karta tohoto duelu. Za faul skluzem ji vidí Lukáš Csambal.

68
    Žlutou kartu za zbytečné odkopnutí míče vidí Milan Lucák.

66
    ze hřiště odchází Matyáš Nedvěd, přichází Adam Heller.

61
    Dost možná tohle bude hosty mrzet! Skvělou individuální akci ukázal Daniel Křemenák. Tím vytvořil velkou tutovku pro David Csambala, jenž k uvidění všech netrefuje odkrytou branku.