Ingolstadt – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 2:1 (2:0 po s.n.) | Pardubice – Ingolstadt 7:0 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Plzeň – Pardubice 3:1 (kon.)
ERC Ingolstadt
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
HC Kometa Brno
Neděle 04.08.2024, 08:00 • Enteria arena, Pardubice • Turnaj O pohár primátora (junioři)

Utkání lepším způsobem zahájil Ingolstadt, který v desáté minutě vedl 2:0. Druhá a třetí třetina ale patřila spíše Kometě, která v úvodu té závěrečné dokonala obrat. Ve 32. minutě dal vítězný gól Nesvadba a konečný výsledek stanovil o minutu později Pavlík. (09:34:12)

44:46
    Nepřesné přihrávky hatí ingolstadtskou snahu o případnou snižující branku. Je rozhodnuto.

44:09
    Moravané zneškodnili další útočné počínání Němců a míří k vítězství.

43:35
    Po souboji před soupeřovým brankovištěm na ledě dlouho ležel Sladký. Už se však zvedl a je zřejmě v pořádku.

43:03
    Teď se sice celek z Německa dokázal ubránit, moc času na vyrovnání mu ale už nezbývá.

42:18
    Ingolstadt je v plném počtu. Kometa oslabení zakončila v útočném pásmu.

41:25
    Modl v oslabení rychle unikl všem Němcům, tváří v tvář Wiensovi však neuspěl.

40:55
    Ingolstadtu se v přesilovce zatím nedaří přejít přes modrou čáru.

40:17
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Dominik Halačka – 2 min., držení.

39:44
    Po rychlém brněnském útoku musel zakročit i Wiens.

39:28
    Schallerova tečovaná střela přilétla ještě ze středního pásma. Ondráček v klidu zasáhl lapačkou.

38:39
    Nesvadba chtěl přihrát spoluhráči před bránu, jenže bránící Němec dokázal pas zblokovat.

37:38
    Moravané opět na chvíli zavřeli soka na jeho území, tentokrát však bez zakončení.

37:17
    Němci sice vyhráli buly ve svém pásmu, ale nepovedlo se jim efektivně zaútočit.

37:03
    Ingolstadt v plném počtu.

36:55
    Postavení útočícího hráče v brankovišti zastavilo dlouhou brněnskou útočnou snahu v přesilovce. Do jejího konce zbývá osm sekund.

36:44
    Wiens si v oslabení připsal další úspěšný zákrok.

36:10
    Brňané dlouho kombinují v útočném pásmu, ale nedaří se jim pořádně ohrozit bránu.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 4. Hofverberg, 10. Arzt (Weidner) – 11. Habermann (Spanel), 29. Veselský (Pospíšil, Habermann), 32. Nesvadba (Caňo), 33. Pavlík (Červenka)

ERC Ingolstadt: Wiens (Oswald) – Odude, Muhr (A), Weidner, Schellhorn, Fauscheer, Zerhoch, Burbach, Lebsak, Lassmann (C), Franzese (A), Schaller, Kuttenreich, Kulpinau, Hofverberg, Biafore, Muchery, Reinwald, Oberth, Azrt
    HC Kometa Brno: Ondráček (Hradil) – Pospíšil, Bůžek, Caňo, Antony, Vyhlídal, Spanel, Modl, Sladký, Nesvadba, Brabenec, Šebela, Štulo, Chludil, Habermann, Veselský, Červenka, Halačka, Pavlík