Maroko – Španělsko 1:2 (kon.) | Francie – Egypt 3:1 (po pr.)
Maroko
1:2 (1:0)
Španělsko
Pondělí 05.08.2024, 18:00 • Stade Velodrome (Marseille) • Olympijské hry - muži • Semifinále
Sledujte:

Španělsko i přes prohranou první půli, zvládlo otočit zápas proti Maroku a raduje se z postupu do finále Olympijských her. Maroko se v první půli dostalo Španělům na kobylku, když po kuriózní situaci, kdy se museli vystřídat rozhodčí byl nařízen pokutový kop pro Maroko. Vedoucí střelec turnaje Soufiane Rahími penaltu kopnul sebevědomě doprostřed branky a Maroko se mohlo radovat. Druhý poločas byl už ale v režii favorita utkání, když se prosadil nejprve nejlepší střelec Španělska Fermín Lopéz, který poté asistoval střídajícímu Sánchézovi, který Španělsko svým gólem poslal do finále. Maroko se tak bude muset spokojit nejlépe s bronzovou medailí. (20:17:27)

90+10

90+9
    Pravděpodobně poslední šance Maroka teď přišla vniveč, když si pro vysoký centr doběhl gólman Tenas.

90+5
    Na hřiště vnikl vetřelec z hlediště! Jednomu z fanoušků se dnešní zápas pěkně prodraží, protože vniknul na hřiště v času zápasu.

90+2
    Richardson si naskočil na centr Achrafa Hakimiho, ale odhlavičkoval mimo branku!

90+1
    Střídání v týmu Španělsko:
    ze hřiště odchází Álex Baena, přichází Beñat Turrientes.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

89
    Střídání v týmu Maroko:
    ze hřiště odchází Mehdí Búkámír, přichází el-Mehdí Mawhúb.

ze hřiště odchází Fermín López, přichází Samu Omorodion.

88
    Abde Ezzalzouli ohrozil vedení Španělska a opět to bylo zpoza vápna. Střela prolétla kousek nad horní tyčí a může se chytat za hlavu, protože to byla jedna z posledních příležitostí k vyrovnání.
    85. Juanlu SÁNCHEZ - 1:2

85
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Fermín Lopéz předal míč rozběhlému Juanlovi SANCHÉZOVI, který milimetrovou střelou přelstil Muníra, kterému nepomohl ani jeden ze stoperů, který se snažil střelu zblokovat.

80
    Španělsko po tečované střele, kterou vyslal Fermín Lopéz reklamuje hru rukou. Glenn Nyberg ale zachoval chladnou hlavu a situaci vyhodnotil správně. O ruku se nejednalo.

78
    Ben Seghír pálí těsně vedle levé tyče Tenasovy branky! V posledních minutách tlačí spíše Maročané. Přinese to ovoce?

77
    Amir Richardson se take řadí na seznam hráčů, kteří dostali žlutou kartu.

75
    Opět tu máme krátkou přestávku, která je vyhrazená občerstvení hráčů.

73
    Ten za již zmíněný zákrok dostává žlutou kartu.

72
    Soufiane Rahimi zůstává ležet po zásahu do obličeje rukou bránícího Adriana Bernabeho.

70
    Richardson měl na noze druhý gól Maroka! Kdyby mířil jen o pár centimetrů doleva při jeho střele na hranici vápna, mohl se výsledek opět měnit.