USA – Německo 1:0 (po pr.) | Brazílie – Španělsko 4:2 (kon.)
4:2 (2:0)
Španělsko
Úterý 06.08.2024, 21:00Olympijské hry - ženy • Semifinále
Sledujte:

Hráčky Brazílie dokázaly porazit Španělky 4:2. Ačkoliv druhý poločas herně patřil Španělsku, tak dokázalo jedině snížit. Brazílie jde do finále olympijského turnaje žen. Španělsko bude hrát o třetí místo. (23:10:35)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:14. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:8.

90+18

90+16
    Aitana Bonmatíová vyslala míč následně vysoko nad. Rozehrávat bude brankářka.

90+16
    Uvidíme ještě rohový kop Španělska.

90+15
    Začala poslední nastavená minuta. Rozehrávat bude Brazílie.

90+14
    Španělky jsou dál aktivní a Brazílie už vyloženě čeká na konec zápasu.
    90+12. Salma PARALLUELOVÁ - 4:2

90+12
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    SALMA PARALLUELOVÁ po rohovém kopu dokázala nadvakrát dostat míč za brankovou čáru. Je sníženo, ale času už není moc.

90+12
    Budeme sledovat další rohový kop.

90+11
    Rohový kop se Španělsku vůbec nepovedl, snadno míc získaly bránící hráčky.

90+11
    Španělské hráčky sehrály další akci nepřesně, a tak budou hrát jejich soupeřky.

90+10
    Pět minut z nastaveného času zbývá, Brazílie je hodně pasivní a Španělky jsou jednoznačně lepší.

90+8
    Žlutá karta pro tým Brazílie (Adriana).

90+7
    Brazílie je nyní hodně na své polovině a zaparkovaná před vlastní brankou odráží útoky soupeřek.

90+7
    Lorena byla připravená a v rozhodující moment dobře vyhodnotila hru a u míče byla jako první.

90+5
    Lorena bude po nepřesné akci soupeřek rozehrávat od své branky a nutno poznamenat, že nepospíchá.

90+4
    Athenea kombinuje na útočné polovině se spoluhráčkami, ale ke střele se stále nemohou Španělky dostat.

90+3
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden tým se nemůže stabilněji usadit před brankou.

Jan Prošek

Branky: 6. Paredesová (vla.), 45+4. Ludmila (Yasmim), 71. Adriana (Portilhová), 90+1. Kerolin – 85. Paralluelová (Hermosová), 90+12. Paralluelová

Karty:   90. Portilhová (BRA), 90+8. Adriana (BRA) – 45+4. Abelleiraová (ESP)

Brazílie: Lorena – Thaís, Lauren (77. Kerolin), Tarciane – Ludmila (57. Adriana), Angelina (C) (57. Duda), Vitória Yaya, Yasmim – Priscila (77. Nunesová), Portilhová, Jheniffer (68. Ana Vitória).
    Náhradníci: Luciana – Marta.

Španělsko: Collová – Batlleová, Paredesová (51. Aleixandriová), Codinaová (77. Putellasová), Carmonaová (46. Hernándezová) – Abelleiraová (64. Guijarrová) – Bonmatíová, Hermosová – Navarrová (46. Athenea), Paralluelová (C), Caldenteyová.
    Náhradníci: Rodríguezová – Garcíaová.