1. Michelle Bromleyová, Melissa Tapperová – Čchien Tung-čchuan, Čchen S'-jü 0:3

1. Rachel Sungová, Amy Wangová – Yuan Wanová, Xiaona Shanová 0:3
    2. Lily Zhangová – Annett Kaufmannová 0:3 (12:33:01)

12:32
    Osmifinále žen: USA – Německo 2:3

Rachel Sungová – Annett Kaufmannová 1:3

12:32
    Je hotovo! Annett Kaufmannová zvládla čtvrtý set poměrem 11:8 a zajišťuje Německu čtvrtfinále!

12:22
    Annett Kaufmannová urvala také třetí sadu na svou stranu poměrem 11:9 a vede 2:1 na sety.

12:13
    Annett Kaufmannová bere druhý set na svou stranu a srovnává stav utkání na 1:1.

12:07
    Američanka získala první set poměrem 11:6.

12:00
    V rozhodujícím pátém zápase se proti sobě utkají Rachel Sungová a Annett Kaufmannová.

11:57
    Osmifinále žen: USA – Německo 2:2

Lily Zhangová – Yuan Wanová 3:1

11:56
    Spojené státy srovnávají na 2:2! Lily Zhangová totiž porazila Němku Yuan Wanovou 3:1.

11:49
    Třetí set jde na stranu Američanky Lily Zhangové poměrem 11:5.

11:42
    Yuan Wanová prohrávala ve druhé sadě o čtyři míčky, ale nakonec celý vývoj otočila ve svůj prospěch a zvítězila 11:9. Stav zápasu je srovnán na 1:1.

11:37
    Lily Zhangová zvítězila v prvním setu 11:5 a vypadá to, že zápas USA s Německem nabídne ještě hodně napínavý průběh.

11:33
    Osmifinále mužů: Čína – Indie 3:0

Wang Čchu-čchin – Manav Vikaš Thakkar 3:0
    Wang Čchu-čchin porazil Thakkara a zajistil Číně čtvrtfinále.

11:33
    Největší favorit turnaje Čína jde taky dál. Wang Čchu-čchin porazil Thakkara ve třetí sadě 11:9 a celkově tedy 3:0.

11:32
    Osmifinále žen: Austrálie – Tchaj-wan 0:3

Melissa Tapperová – Čchen S'-jü 2:3
    Tchaj-wan vítězí nad Austrálií 3:0.

11:31
    Překvapení se nakonec nekonalo! Tchaj-wanka Čchen S'-jü porazila Australanku Melissu Tapperovou 3:2. V pátém setu zvítězila 11:6 a Tchaj-wan tak jde do čtvrtfinále.

11:28
    Osmifinále mužů: Chorvatsko – Jižní Korea 0:3

Andrej Gacina – Čang U-čin 1:3
    Jižní Korea postupuje do čtvrtfinále.

11:28
    Jižní Korea postupuje do čtvrtfinále! Čang U-čin získal čtvrtý set 11:4 a poráží Chorvata Andreje Gacinu 3:1.

11:24
    Čchen S'-jü srovnává stav zápasu s Melissou Tapperovou na 2:2! Čtvrtý set vyhrála poměrem 11:9.

11:23
    Osmifinále žen: USA – Německo 1:2

Amy Wangová – Xiaona Shanová 3:1

11:23
    Amy Wangová poráží německou hráčku Xiaonu Shanovou ve čtvrté sadě 11:6 a snižuje celkový stav utkání USA s Německem na 1:2!

11:19
    Čang U-čin zvítězil ve třetí sadě 11:6 a jde do vedení 2:1.

11:15
    Xiaona Shanová se rozhodně nevzdává a snižuje stav utkání na 1:2. Třetí set vyhrála poměrem 11:7.

11:15
    Manav Vikash Thakkar byl blízko k vítězství v prvním setu, ale nakonec prohrává se světovou jedničkou 9:11.

11:14
    Melissa Tapperová v napínavé třetí sadě vítězí 11:9 a vede 2:1!

11:08
    Amy Wangová získala také druhou sadu 11:5 a vede nad německou favoritkou 2:0!

11:03
    První set ale nabídl překvapení také v utkání USA s Německem. Ten totiž poměrem 11:9 získala Amy Wangová!

11:02
    Osmifinále mužů: Čína – Indie 2:0

Fan Čen-tung – Sharath Kamal Achanta 3:1

11:02
    Fan Čen-tung dokázal otočit vývoj zápasu ve čtvrtém setu vítězí poměrem 11:5. Sharath Kamal Achanta se ale rozhodně nemá za co stydět.

10:59
    Melissa Tapperová dokázala zvítězit v první sadě proti Čchen S'-jü 11:6! To je velké překvapení na úvod tohoto utkání.

10:55
    Fan Čen-tung urval důležitou třetí sadu poměrem 11:7 a je jeden set od vítězství. Sharath Kamal Achanta ovšem bojuje jako lev a Číňan to nemá vůbec lehké.

10:52
    Im Čong-hun zvítězil také ve třetím setu 11:7 a Chorvata Tomislava Pucara poráží 3:0. Konec už má za sebou také Annett Kaufmannová, která vyhrála nad Američankou Lily Zhangovou 3:0. Čcheng I-čching rovněž porazila Či Min-hjong 3:0.

10:46
    Fan Čen-tung nyní ukazuje, že je právoplatná světová dvojka a druhou sadu získal poměrem 11:7. Annett Kaufmannová také vítězí ve druhém setu a to 11:6.

10:43
    Jihokorejec Im Čong-hun kráčí za vítězstvím, druhý set vyhrál poměrem 11:7. Podobně si vedla také Tchaj-wanka Čcheng I-čching a rovněž vede 2:0.
    Sharath Kamal Achanta vyhrál první set nad Fan Čen-tungem.

10:37
    První menší překvapení se nyní přece jen zrodilo! Sharath Kamal Achanta totiž dokázal proti světové dvojce uhrát první set 11:9! Mezitím Im Čong-hun vyhrál první sadu 11:2. První set zvládla také Čcheng I-čching 11:5 a Annett Kaufmannová 11:6.

10:31
    Nyní jsou na řadě dvouhry a Sharath Kamal Achanta zatím drží krok s Fan Čen-tungem, v první sadě dokonce vede 5:4.

10:29
    Osmifinále mužů: Chorvatsko – Jižní Korea 0:1

Filip Zeljko, Andrej Gacina – Čo Tä-song, Čang U-čin 0:3

10:29
    Čtyřhry byly opravdu velmi rychlé. Jižní Korea zvládla proti Chorvatsku také třetí sadu a to poměrem 11:6.

10:28
    Osmifinále žen: USA – Německo 0:1

Rachel Sungová, Amy Wangová – Yuan Wanová, Xiaona Shanová 0:3

10:28
    Němky sice ve třetí sadě ztrácely, ale nakonec ji urvali 11:6 a posílají svou reprezentaci do vedení 1:0.

10:27
    Osmifinále žen: Austrálie – Tchaj-wan 0:1

Michelle Bromleyová, Melissa Tapperová – Čchien Tung-čchuan, Čchen S'-jü 0:3

10:26
    Konec je také v ženském utkání Austrálie s Tchaj-wanem, kde hostující hráčky Čchien Tung-čchuan, Čchen S'-jü zvítězily hladce 3:0.

10:25
    Osmifinále mužů: Čína – Indie 1:0

Ma Lung, Wang Čchu-čchin – Harmeet Desai, Manav Vikaš Thakkar 3:0

10:25
    Číňané neponechali nic náhodě a ve čtyřhře suverénně dokráčeli pro vítězství. Ve třetí sadě vyhrála dvojice Ma Lung, Wang Čchu-čchin 11:7.

10:23
    Jihokorejci zvládli druhý set 11:7, Němky si vedly podobně 11:8 a favoriti na všech frontách tak vedou 2:0 na sety.

10:18
    Čína se s ničím nemazlí a ve druhé sadě vítězí poměrem 11:3. Konec druhého setu je také v ženském zápase Austrálie – Tchaj-wan, kde Čchien Tung-čchuan a Čchen S'-jü vyhrály 11:3 a rovněž vedou 2:0.

10:14
    Také v ženském osmifinále se v prvním setu nejednalo o žádné vzrušení. Tchaj-wanky jej získaly 11:4, Němky zase poměrem 11:7. Favoriti tedy zatím potvrzují svou roli.

10:12
    V prvním setu mužské části se žádné překvapení nekonalo. Čínská dvojice si poradila jednoznačně 11:2, Korejci jej získali poměrem 11:4.