Itálie – Kanada 10:5 (kon.) | Nizozemsko – Španělsko 18:19 (kon.)
Řecko – Maďarsko 9:12 (kon.) | Austrálie – USA 14:13 (kon.)
Austrálie – USA

14:13

(1:2, 1:3, 4:2, 2:1 - 6:5)

Čtvrtek 08.08.2024, 19:35 • Aquatics Centre, Paříž • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy) • Semifinále
Sledujte:
    Palmová vychytala Musselmanovou a Austrálie postupuje do finále.

29:06

Famózní střela BRONTE HALLIGANOVÉ, která skončila u pravé tyče a je srovnáno na 8:8!
    Bronte HALLIGANOVÁ - 7:8

25:24

BRONTE HALLIGANOVÁ dokázala prostřelit Johnsonovou a snižuje na 7:8!

24:45

Amerika vede o dvě branky! RACHEL FATTALOVÁ využila přesilovou hru pro střelu z pravé strany.

23:42

Famózně zahraná akce Američanek, kterým taktický timeout pomohl a MAGGIE STEFFENSOVÁ posílá USA zpět do vedení 7:6.

22:19

Tak to je neskutečná forma ABBY ANDREWSOVÉ, která znovu propálila vše co ji stalo v cestě!

21:36

Důležitá branka pro Spojené státy, které se ve třetí čtvrtině prosazují vůbec poprvé. JENNA FLYNNOVÁ využila pomalého přesunu brankářky.
    Abby ANDREWSOVÁ - 5:5

21:12

A pro změnu na druhé straně se znovu trefuje ABBY ANDREWSOVÁ! Její rána šla přesně k tyči a je srovnáno na 5:5! Famózní čtvrtina pro Austrálii.

18:05

A znovu je to ABBY ANDREWSOVÁ, která se toho vůbec nebojí a její další rána končí pod břevnem. Australanky snižují na 4:5!
    Abby ANDREWSOVÁ - 3:5

17:12

ABBY ANDREWSOVÉ to tentokrát konečně vyšlo, neboť její střela zapadla přes k tyči a Johnsonová na ni nedosáhla.

15:53

Velká chyba Austrálie, po které se EMILY MARY AUSMUSOVÁ dostala osamocena k zakončení a to proměnila.
    Jovana SEKULICOVÁ - 2:4

14:58

A nyní navíc měly Američanky pořádný kus štěstí, neboť střelu Neushulové sice Palmová vyrazila, ale pouze k JOVANĚ SEKULICOVÉ, která zakončila do prázdné svatyně.

11:58

ZOE ARANCINIOVÁ ovšem velmi rychle snižuje opět na rozdíl jediné branky!

11:40

MADDIE MUSSELMANOVÁ to zkusila ze střední vzdálenosti a byla úspěšná! USA vedou 3:1.
    Charlize ANDREWSOVÁ - 1:2

7:51

Nakonec se Australanky přece jen dočkaly branky v první čtvrtině hry, o kterou se postarala CHARLIZE ANDREWSOVÁ.
    Jenna FLYNNOVÁ - 0:2

5:49

Američanky jsou neskutečně silné v kombinační hře a když se k tomu přidá přesilovka, je to skoro jistě branka. JENNA FLYNNOVÁ tak zakončovala do odkryté svatyně a posílá Spojené státy do dvoubrankového vedení.
    Maddie MUSSELMANOVÁ - 0:1

2:39

Penaltu Američanek si vzala na starost MADDIE MUSSELMANOVÁ, která vypálila pod břevno, kdy se míč odrazil od konstrukce za pomyslnou brankovou čáru.