Řecko-římský do 67 kg – muži (kon.) | Volný styl do 53 kg – ženy (kon.)
Řecko-římský do 87 kg – muži (kon.) | Volný styl do 57 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – ženy (kon.) | Volný styl do 86 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – muži (kon.) | Volný styl do 86 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – ženy (kon.) | Řecko-římský do 67 kg – muži Vítěz: S. Esmaeilí (IRI) (kon.)
Řecko-římský do 87 kg – muži Vítěz: S. Novikov (BUL) (kon.) | Volný styl do 53 kg – ženy Vítěz: A. Fudžinamiová (JPN) (kon.)

Čchö Hjo-gjong (PRK) – Annika Wendleová (GER) 10:0 na technickou převahu
    Pchang Čchien-jou (CHN) – Chulan Batchujagová (MGL) na lopatky (22:09:21)

Závod skončil.
    Akari FUDŽINAMIOVÁ (JPN)

Akari Fudžinamiová (JPN) – Lucia Yépezová (ECU) 10:0 na technickou převahu

Hru kočky s myší rozhodčí ukončil půl minuty po přestávce za stavu 10:0 předčasně, Japonka slaví zlato a neuvěřitelné 137. vítězství v řadě, na ekvádorskou zápasnici zbyde po první porážce na olympijském turnaji stříbro.

I po přestávce pokračuje dominance japonské zápasnice, Ekvádorka jen bezmocně leží na zemi a nechává sebou škubat.

Krásným chvatem dostala Fudžinamiová soupeřku pod sebe, trhla jí za nohy a složila na zem. Ke zlatu má nyní za stavu 6:0 mnohem blíže.

Yepezová útočila na krk, ale Japonka se jí vysmýkla a rychlým protichvatem zvyšuje na 4:0.

Po minutě boje se první hodnocený chvat podařil Fudžinamiové.

fin
    O zlato se utkávají Yepezová z Ekvádoru a naprostá suverénka v této váhové kategorii, Japonka Fudžinamiová.
    PCHANG Čchien-jou (CHN)

Pchang Čchien-jou (CHN) – Chulan Batchujagová (MGL) na lopatky

Také druhý souboj o bronz měl rychlý průběh, za stavu 6:2 zaútočila čínská zápasnice na nohy, položila mongolskou soupeřku na lopatky a získává druhou z bronzových medailí.

Batchujagová se dostala soupeřce za záda a složila ji za dva body.

Do druhého souboje o bronz vstupuje výborně Pchang Čchien-jou, která rychle dvěma hodnocenými chvaty vede 4:0.
    ČCHÖ Hjo-gjong (PRK)

Bronzová medaile putuje do Severní Koreje, za stavu 10:0 rozhodčí předčasně ukončují naprosto jednoznačný zápas ještě v prvním poločase.

Toto je naprosto jasná záležitost, Severokorejka si s Němkou dělá, co chce.

bronz
    Čchö se opět dostala za svou soupeřku a švihla s ní o zem. Vede tedy již 4:0.

V prvním utkání o bronz začíná lépe Čchö Hjo-gjong z KLDR. Němku Wendleovou složila na zem a získává dva body.