Řecko-římský do 67 kg – muži (kon.) | Volný styl do 53 kg – ženy (kon.)
Řecko-římský do 87 kg – muži (kon.) | Volný styl do 57 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – ženy (kon.) | Volný styl do 86 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – muži (kon.) | Volný styl do 86 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – ženy (kon.) | Řecko-římský do 67 kg – muži Vítěz: S. Esmaeilí (IRI) (kon.)
Řecko-římský do 87 kg – muži Vítěz: S. Novikov (BUL) (kon.) | Volný styl do 53 kg – ženy Vítěz: A. Fudžinamiová (JPN) (kon.)

Myles Amine (SMA) – Osman Nurmagomedov (AZE) 16:14 na body
    Hasan Jazdání (IRN) – Dauren Kuruglijev (GRE) 9:4 na body (13:33:42)

Čtvrtfinále skončilo.
    Hasan JAZDÁNÍ (IRN)

Hasan Jazdání (IRN) – Dauren Kuruglijev (GRE) 9:4 na body

Druhý nasazený íránský zápasník prohrával 1:4, ale ve zbytku posledního čtvrtfinále jasně dominoval a doplnil řady semifinalistů. Poslední minutu si soupeře hlídal v zaklesnutí.

Kuruglijev se nemůže dosta Jazdánímu na kloub, půl minuty před koncem prohrává 4:9 a vypadá dost vyčerpaně.

Jazdání se účinně brání a 101 vteřin před vypršením času útokem zezadu na nohy dostává Kuruglijeva znovu za dva body na žíněnku.

Tři vteřiny před poločasovou přestávkou ukazuje rozhodčí na žíněnce zapisovatelům dvěma zdviženými prsty počet bodů pro Jazdáního.

Íránec je velmi dobrý na zemi, dostal se zezadu soupeři na nohy a po složení na břicho vyrovnává na 4:4.

Kuruglijev svého soka složil a otáčí tento souboj čtyřmi body.

Začíná poslední souboj poledního programu. První bod si na zemi připisuje Íránec Jazdání.
    Myles AMINE (SMA)

Skvělý souboj s několika parádními chvaty z obou stran, kdy se vedení střídavě přelévalo, nakonec ovládl reprezentant San Marina! Nurmagomedov se na něj v posledních vteřinách doslova vrhl, vytlačil ho mimo kruh, ale již jen snížil.

Amine se dostal za soupeře a položil ho k zemi, 20 vteřin před koncem vede 16:12!

Nurmagomedov musí útočit a daří se mu několik technik za sebou ze země i útokem na nohy ze stoje. Dramatický souboj je na začátku poslední minuty 14:12 pro Amineho.

Žlutá karta pro Nurmagomedova. Ten se na žíněnce brání soupeři, který mu visí na zádech.

Amine zavelel k rozhodujícímu útoku, podařilo se mu soupeře nádherně přehodit na zem mimo kruhy a znovu vede 13:8.