Řecko-římský do 67 kg – muži (kon.) | Volný styl do 53 kg – ženy (kon.)
Řecko-římský do 87 kg – muži (kon.) | Volný styl do 57 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – ženy (kon.) | Volný styl do 86 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – muži (kon.) | Volný styl do 86 kg – muži (kon.)
Volný styl do 57 kg – ženy (kon.) | Řecko-římský do 67 kg – muži Vítěz: S. Esmaeilí (IRI) (kon.)
Řecko-římský do 87 kg – muži Vítěz: S. Novikov (BUL) (kon.) | Volný styl do 53 kg – ženy Vítěz: A. Fudžinamiová (JPN) (kon.)

Myles Amine (SMA) – Osman Nurmagomedov (AZE) 16:14 na body
    Hasan Jazdání (IRN) – Dauren Kuruglijev (GRE) 9:4 na body (13:33:42)

Čtvrtfinále skončilo.
    Hasan JAZDÁNÍ (IRN)

Hasan Jazdání (IRN) – Dauren Kuruglijev (GRE) 9:4 na body

Druhý nasazený íránský zápasník prohrával 1:4, ale ve zbytku posledního čtvrtfinále jasně dominoval a doplnil řady semifinalistů. Poslední minutu si soupeře hlídal v zaklesnutí.

Kuruglijev se nemůže dosta Jazdánímu na kloub, půl minuty před koncem prohrává 4:9 a vypadá dost vyčerpaně.

Jazdání se účinně brání a 101 vteřin před vypršením času útokem zezadu na nohy dostává Kuruglijeva znovu za dva body na žíněnku.

Tři vteřiny před poločasovou přestávkou ukazuje rozhodčí na žíněnce zapisovatelům dvěma zdviženými prsty počet bodů pro Jazdáního.

Íránec je velmi dobrý na zemi, dostal se zezadu soupeři na nohy a po složení na břicho vyrovnává na 4:4.

Kuruglijev svého soka složil a otáčí tento souboj čtyřmi body.

Začíná poslední souboj poledního programu. První bod si na zemi připisuje Íránec Jazdání.
    Myles AMINE (SMA)

Skvělý souboj s několika parádními chvaty z obou stran, kdy se vedení střídavě přelévalo, nakonec ovládl reprezentant San Marina! Nurmagomedov se na něj v posledních vteřinách doslova vrhl, vytlačil ho mimo kruh, ale již jen snížil.

Amine se dostal za soupeře a položil ho k zemi, 20 vteřin před koncem vede 16:12!

Nurmagomedov musí útočit a daří se mu několik technik za sebou ze země i útokem na nohy ze stoje. Dramatický souboj je na začátku poslední minuty 14:12 pro Amineho.

Žlutá karta pro Nurmagomedova. Ten se na žíněnce brání soupeři, který mu visí na zádech.

Amine zavelel k rozhodujícímu útoku, podařilo se mu soupeře nádherně přehodit na zem mimo kruhy a znovu vede 13:8.

Krátce po přestávce Amine snižuje.

Sérií skvělých chvatů otáčí Nurmagomedov atraktivní zápas na 8:5.

Nurmagomedov se dostal do výhodnější pozice a přehazuje soupeře na zemi přes hlavu, jenže ten se vzápětí vysmýkl a povalením na břicho jde do vedení 5:2.

Třetí souboj nejlepší osmičky zahajuje bodovanou technikou Amine ze San Marina.
    Magomed RAMAZANOV (BUL)

Ruský zápasník v bulharských službách si na svou příležitost počkal až do druhého poločasu a krásným chvatem složil soupeře na lopatky. Šapijev zůstává ležet a drží se za naražená žebra, čtvrtfinále je pro něj v souboji o zlato konečnou.

Na žíněnku se ale vracíc v lepší formě Ramazanov a otáčí rychle na 4:1.

Těsně před přestávkou získává jeden bod za útok ze země Uzbek.

Zatím velmi opatrné je druhé čtvrtfinále mezi Ramazanovem a Šapijevem. Ve třetí minutě ještě žádný ze zápasníků nebodoval.
    Aaron BROOKS (USA)

Po několika úspěšných chvatech v závěru se dlouho vyrovnaný duel překlopil jasně na stranu Američana a rozhodčí ukončují Japoncovo trápení předčasně o 13 vteřin.

Minutu před koncem již Brooks vede 9:1.

Do úspěšné akce se pustil Američan a dostává se do vedení.

ČF
    Souboj Brooks versus Išiguro je po dvou minutách opatrného stylu z obou stran bez bodu.

Začíná čtvrtfinále.

Před čtvrtfinále si s chutí zatrénoval Íránec a nakonec ušetřil i nějaké síly, protože zápas je za jasného stavu ukončen předčasně.

Íránec zvyšuje na 6:0, zrzavý australský zápasník marně hledá recept na jeho pohyblivý styl.

Hasan Jazdání má zatím poslední osmifinále pod kontrolou a vede po dvou bodovaných chvatech 4:0 nad Australanem Lawrencem.

Naprosto jednoznačný zápas ukončuje rozhodčí předčasně, Rus s řeckým pasem vedl 11:0 a Ramos neměl sebemenší šanci na odpor.

V poločase předposledního zápasu osmifinále má k postupu blíže ruský zápasník Kurugliev, zápasící zde za Řecko. Nad Ramosem z Portorika vede jasně 7:0.
    Osman NURMAGOMEDOV (AZE)

Jednoznačným vítězem a čtvrtfinalistou je z tohoto souboje reprezentant Ázerbájdžánu.

OF
    Nurmagomedov z Ázerbájdžánu má i v dalším průběhu po všech stránkách navrch.

Osman Nurmagomedov začíná další souboj útokem na nohy Bjambasurena a krásnou skládkou na plná záda za 4 body.

Reprezentant San Marina byl především v soubojích na zemi mrštnější a ač v samotném závěru Mychajlov snížil, postup si již Amine nenechal vzít

Amine se bleskovým chvatem dostal soupeři na kotníky, složil ho na břicho a zvyšuje na 7:2.

Ve druhém poločase se do vedení 4:2 na body dostává zápasník ze San Marina.

Amine s Mychajlovem jsou zatím zaklesnutí a navzájem si kryjí každý pokus o útok.
    Žavrail ŠAPIJEV (UZB)

Uzbek vítězí díky položení soupeře na zem v prvním poločase, v tom druhém si jen pečlivě hlídal postup.

Šapijev přidává další bod po úspěšném protiútoku na zemi a vede 5:1.

Uzbek Šapijev má v dalším souboji mírně navrch nad Gruzíncem Gamkrelidzem, kterého teď skvěle složil na záda.

Další naprosto jednoznačný zápas rozhodčí ukončují ještě před vypršením času, postupuje Bulhar.

V dalším souboji je zatím lepší Bulhar Ramazanov, který již dvakrát složil Kanaďana Moorea a vede 4:0.

Jednoznačný zápas ukončuje rozhodčí na technickou převahu, Japonec nedovolil soupeři vůbec nic.

Japonec Išiguro začíná další zápas úspěšným chvatem proti Alžířanu ben Ferdžalláhovi.

Kazach zabodoval v samém závěru, ale na obrat to již nestačí. V poslední vteřině ještě utrpěl také krvavé zranění v obličeji a jeho sen o zlatu končí.

Aaron Brooks vede v polovině druhého 3,5 minuty trvajícího poločasu 4:1, ale utrpěl roztržené obočí a rozhodčí přerušuje zápas, aby mohlo být zastaveno krvácení.

Brooksovi se nepodařilo soupeře vytlačit z kruhu, rozhodčí přerušuje zápas a začíná se opět ze středu.

Američan ovšem úspěšným chvatem otáčí skóre na 2:1.