Ordabasy – Pjunik 0:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Puskás Akadémia 0:1 (kon.) | Auda – Drita 1:0 (kon.)
Helsinki – Dečić 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Tampereen Ilves – Djurgården 1:1 (kon.)
Iberia 1999 – Başakşehir 0:1 (kon.) | Ružomberok – Hajduk Split 0:0 (kon.) | Silkeborg – Gent 2:2 (kon.)
Curych – Guimarães 0:3 (kon.) | Brøndby – Legia 2:3 (kon.) | Omonia Nikósie – Fehérvár 1:0 (kon.)
Olimpija Lublaň – Šeriff Tiraspol 3:0 (kon.) | CSKA 1948 – Pafos 2:1 (kon.) | FC Ballkani – Larne 0:1 (kon.)
Kilmarnock – Tromsø 2:2 (kon.) | Corvinul – Astana 1:2 (kon.) | Maccabi Petah Tikva – Kluž 0:1 (kon.)
Osijek – Zirä FK 1:1 (kon.) | Botev Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:1 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Flora 1:1 (kon.)
Maribor – Vojvodina 2:1 (kon.) | Trnava – Wisla Krakov 3:1 (kon.) | St Patrick´s – Sabah Baku 1:0 (kon.)
St. Mirren – Brann 1:1 (kon.)
FC Iberia 1999
0:1 (0:0)
Istanbul Başakşehir
Čtvrtek 08.08.2024, 18:00 • Mikheil Meskhi Stadium, Tbilisi • Konferenční liga • 3 • Předkolo

90+2
    Poslední střídání na straně domácích. Skončil Nonikashvili, místo něj přichází Sikharulidze.

88
    Taktické střídání na straně Istanbulu. Ochází Ozcan, přichází Lima.
    87. DAVIDSON - 0:1

87
    Istanbul Başakşehir právě vstřelil branku! Velmi důležitá branka do odvety pro tým z Turecka! Třiatřicetiletý DAVIDSON byl na konci celé akce a překonává brankáře! – 0:1.

80
    Deset minut před koncem střídá i domácí trenér. Odchází I. Tabatadze, přichází Mamatsashvili.

80
    Dvojité střídání si připravil hostující trenér Atan. Ze hřiště odchází Pelkas a Turuc, místo nich přichází Keny a Gurler.

74
    Přibližně čtvrt hodiny před koncem utkání střídá i Iberia. V utkání už nebude pokračovat Kokhreidze, místo něj přichází O. Mamageishvili.

72
    První střídání na straně hostů. Odchází Piatek, přichází Figueiredo.

51
    Na začátku druhého poločase žlutí na domácí straně, kartu vidí středopolař Nonikashvili.

45+2
    Další žlutá karta, tentokrát se na straně Başakşehiru proti pravidlům provinil Ergun.

45
    Žlutou kartu vidí hostující útočník Piatek.

21
    Hlavní rozhodčí po jednadvaceti minutách musí krotit emoce. Končí to žlutou kartou na obou stranách. Na straně domácích je to Sylla, na straně hostů Sahiner.