Prostějov – Vlašim 1:1 (kon.) | Zlín – Žižkov 1:0 (kon.)
1. SK Prostějov
1:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Pátek 09.08.2024, 18:00 • Stadion Za místním nádražím, Prostějov • Chance Národní Liga • 5. kolo

Skončilo nám předehrávané utkání 5. kola Chance Národní Ligy mezi domácím Prostějovem a hostující Vlašimí. Domácí hráli již od 13. minuty proti deseti a po zásluze se dostali ve 21. minutě do vedení. Měli i další šanci, které ale neproměnili. A pak přišel trest v 57. minutě, kdy se po centru z levé strany prosadil hlavou Jakub Hodek. Další gól již nepadl a týmy si tak rozdělily body za remízu 1:1. (19:57:04)

90+4

90+3
    Hosté se dostali k rychlému protiútoku do otevřené obrany. Svou akci ale až do zakončení nedotáhli.

90+1
    Patrik Slaměna zkoušel vystřelit nečekaně po zemi, ale bránu soupeře netrefil.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    V poslední minutě normální hrací doby Adam Pudil fauloval na hranici vápna. Dostal žlutou kartu a navíc je tu výborná střelecká pozice pro domácí celek.

89
    Do vápna Vlašimi se tlačil Lehovec, s míčem ale opustil hrací plochu a vůbec nezakončil. Rozehrávat bude hostující gólman.

88
    Za ostrý faul ve středu pole dostal žlutou kartu Jakub Habusta.

87
    Domácí se sice hodně snaží, ale do šancí se teď nedostávají.

86
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Jakub Habusta.

85
    Domácí trenér Radim Kučera chystá dnešní poslední střídání. Na hřiště půjde Habusta.

84
    Bartolomeu na pravé straně kombinoval s Koudelkou. Domácí kapitán ale nakonec přihrál nepřesně Lehovcovi a bude z toho odkop od brány Spilky.

82
    Po chybě hostujících hráčů ve středu pole šli domácí do rychlého protiútoku, ten ale až do zakončení nedotáhli.

81
    Po faulu Radka Lehovce budou teď u balonu znovu hosté. Ti samozřejmě s rozehrávkou opět nespěchají.

80
    Balon na hranici vápna dostal Slaměna, jeho rána levačkou byla ale hodně nepovedená.

78
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Filip Lehký, přichází Bernardo Rosa,
    ze hřiště odchází Jakub Hodek, přichází Erik Biegon,
    ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Dominik Soukeník.

77
    ze hřiště odchází Filip Žák, přichází Lukáš Hrdlička.

76
    Hosté přímý kop nerozehráli moc dobře a sami se připravili o balon.

75
    U postranní čáry byl faulovaný Lukáš Musil a hosté s rozehrávkou určitě spěchat nebudou.