Hlučín – Kroměříž 1:2 (kon.)
FC Hlučín
1:2 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Pátek 09.08.2024, 18:00 • Městský stadion Lumíra Kota, Hlučín • 3. Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Skončilo nám utkání 2. kola, ve kterém domácí FC Hlučín prohrál 1:2. SK Hanácká Slavia Kroměříž byla po většinu času aktivnějším týmem a hlavně v druhém poločase dokázala svého soupeře pořádně zatlačit. Nejprve vyrovnal Holík, po pár minutách dokonal obrat hostující Moučka. Hosté tak vezou z Hlučína velmi důležité tři body. (19:55:17)

90+3

90+3
    Hasala poslal dobrý míč na zadní tyč, Kania ale nezpracoval míč ideálně a z nadějné šance není žádné zakončení.

90+2
    Dlouhý míč na Abdoulkarima si pohlídal brankář Dostál, který ukryl míč ve svých rukavicích.

90+1
    Celkem zbytečný faul Plesníka na polovině hřiště a Kroměříž tak získává míč i cenné vteřinky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Kroměříž zvládá poslední minuty velmi dobře, stále ale musí být v pozoru, protože Hlučín má svou kvalitu.

88
    Hráči hostů drží míč u rohového praporku na útočné polovině a sbírají cenné vteřinky. Hlučín nevypadá, že by měl sílu na závěrečný tlak.

87
    Hlučín se snažil v útoku něco vymyslet, nebyl ale přesný. Dostál bude rozehrávat od své branky a nikam nespěchá.

87
    Střídání na straně Kroměříže. Odchází Holík, přichází Švajda.

85
    Kroměříž si za druhý poločas určitě zasloužila skórovat a zdramatizovat utkání. Hlučín teď musí dát všechny síly do útoku a porvat se alespoň o bod.

85
    Domácí trenér naposledy střídá. Odchází Wala, přichází Kovala.
    84. Moučka D. - 1:2

84
    Kroměříž právě vstřelila branku! Hosté dokázali otočit průběh utkání a pár minut před koncem vedou! Z druhé vlny si naběhl DAVID MOUČKA, který se v zakončení nemýlil! – 1:2.

83
    Hlučín to chtěl zkusit přes pravou stranu, míč na Kaniu ale nebyl přesný.

82
    Nadějnou akci hostů zastavuje zdvižený praporek signalizující ofsajd. Hlučín si tak může oddechnout.

81
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a trochu uklidňují hru. Je pravdou, že v druhém poločase si s míčem příliš nepohráli.