Volný styl do 74 kg – muži (kon.) | Volný styl do 62 kg – ženy (kon.)
Volný styl do 125 kg – muži (kon.) | Volný styl do 65 kg – muži (kon.)
Volný styl do 76 kg – ženy (kon.) | Volný styl do 97 kg – muži (kon.)
Volný styl do 65 kg – muži (kon.) | Volný styl do 97 kg – muži (kon.)
Volný styl do 76 kg – ženy (kon.) | Volný styl do 74 kg – muži Vítěz: R. Džamalov (UZB) (kon.)
Volný styl do 125 kg – muži Vítěz: G. Petriašvili (GEO) (kon.) | Volný styl do 62 kg – ženy Vítězka: S. Motokiová (JAP) (kon.)
Volný styl do 65 kg – muži

Sobota 10.08.2024, 11:30Olympijské hry - Zápas • Osmifinále a čtvrtfinále
Sledujte:

Semifinálové dvojice
    Tulga Tumur Ochir (MGL) – Kijooka Kotaro (JPN)
    Ismail Muszukajev (HUN) – Rahman Amouzadkhalili (IRI) (13:31:58)

Čtvrtfinále
    Vazgen Tevanjan (ARM) – Tulga Tumur Ochir (MGL) 5:7
    Kijooka Kotaro (JPN) – Sebastian C Rivera (PUR) 8:6
    Ismail Muszukajev (HUN) – Hadži Alijev (AZE) 10:3
    Islam Dudaev (ALB) – Rahman Amouzadkhalili (IRI) 0:11

Program skončil.

Rahman Amouzadkhalili ukončuje zápas s Islamem Dudaevem na začátku druhé tříminutovky na technickou převahu!

Challenge byla úspěšná. Íránec nakonec dostává jen jeden bod za vytlačení soupeře z kruhu.

Íránec útokem na nohy dokázal získat další dva body, ale albánský trenér chce kontrolu videa.

Hodně rázný vstup do čtvrtfinále měl Rahman Amouzadkhalili, jenž se ujímá vedení 4:0 nad Islamem Dudaevem.

Muszukajevovi se povedlo ještě jednou dostat do útočné pozice a nakonec tak vítězí 10:3!

Alijev zkusil challenge, se kterou neuspěl a Muszukajev tak vede 8:3.

Alijev se ještě nevzdává a na začátku poslední minuty dokázal získat dvojku, když v pokleku přetočil soupeře kolem osy.

Po vypršení limitu získal bod Maďar, který navíc posléze dokázal skvěle zaútočit a z postoje složil soupeře na záda! V pokračující akci získal ještě dva body a vede 7:1.

Na začátku druhé poloviny má pasivitu také Alijev.

Oproti předchozímu duelu, střetnutí mezi Muszukajevem a Alijevem je mnohem taktičtější. Alijev získal bod po pasivitě soupeře.

Rivera se tlačil na soupeře, snažil se o vyrovnání a získání postupu, ale nakonec se mu už alespoň na záda v tomto intenzivním souboji nedostal. Kotaro vítězí 8:6.

Výborná akce Rivery! Už to vypadalo na čtyři body, ale nakonec se mu nepovedlo přehodit soupeře v postoji. Nicméně se mu dostal na záda a získává dvojku.

Kotaro dokázal v další akci reagovat a získává dvojku. Vypadá to na nějaký zdravotní problém Rivery poté, co mu Japonec zaútočil na nohu.

Rivera na začátku druhé části zápasu snižuje na rozdíl pouhých dvou bodů!

Oba soupeři se dostali na zem, Riverovi se povedlo ukázat sílu a přesunout se na záda Japonce. Snižuje na 2:6. Konec první poloviny.

Japonec Kijooka Kotaro ve druhé minutě souboje dokázal vypracovat útočnou pozici a před přerušením soupeře dvakrát přetočil.